• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    WOODMAKER: Znovu se ptám o co jde...
    LOSER_
    LOSER_ --- ---
    MVEK: Teď mi to na 61 jde, u .60 mi to občas zlobilo, restart opery pomohl.
    JCK
    JCK --- ---
    ADAM: hledá jenom ve vodkazech na stránce?
    ADAM
    ADAM --- ---
    TOMAS3333: kua proboha, ted jsem z toho jelen. co k čertu dělá , ?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MVEK: nalezeno bez problemu
    10.61.3484
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    MVEK: U mě to hledá bez problémů, 10.60:6386
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    MVEK: asi si stlacil , namiesto .
    AIRGURU
    AIRGURU --- ---
    me to normalne jde, 10.60:3445
    MVEK
    MVEK --- ---
    Huh, asi bych měl nahlásit chybu Opeře... Protože jsem našel stránku, kde vyhledávání ve stránce funguje pouze po hypertextové odkazy, ale nic jiného, přitom v kódu už problém vyhledávat není, jen ve výsedné stránce, a určitě to není žádný AJAX ani nic moc se skriptem.

    Ostatně, podaří se někomu najít nějaký text v této stránce: asterix.comics.cz/latinici.htm? Já třeba hledal slovo "ita", které tam je hned ve dvou příslovích.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    WOODMAKER: btw specifikace vychazi z W3C takze vymysle firefoxu to skutecne moc neni:

    http://dev.w3.org/geo/api/spec-source.html

    spis je zahada poc to v opere nebylo uz davno
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    :/ Opera can prompt you to share your location, making geolocation-supporting websites more useful. ... oni do toho dávají ty sračky, co do firefoxu omg ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    vcera mi neco podobneho reportoval Walter :) taky pouzil par nepeknych slov. odkazal jsem ho na historii...
    KOKES
    KOKES --- ---
    HADIAK: jak to tak zkoumám v práci a doma, zdá se mi čím dál víc, že za to nemůže opera.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Hmm nestalo se vam nekomu pri aktualizaci opery na 10.61 ze se vam smazali taby? :( Celkem me to vytocilo relaci sem ulozenou bohuzel nemel... pro priste si dam pozor... :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOKES: btw, z domu, este neaktualizovana opera (10.60) a seznam nabehol do sekundy. toz idem updatnut :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    CARTMAN: lol..
    to taky rozebíraj v tý diskuzi pod článkem http://zdrojak.root.cz/clanky/zpatky-do-osmdesatych/#utm_medium=kolotoc&utm_source=slunecnice-cz&utm_campaign=zpatky-do-osmdesatych
    něco ve smyslu formát pro vykreslování dokumentů potřebuje jasný standart, stejně jako formát výměny dat a soft, kterej překousává data, ať si každej píše jakej chce...
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    SLUPKA: a ja myslel ze na tlaceni na prohlizece uz dvacet let existuje ITF ale mozna sem se zmylil teda ;)

    KOKES: obecne se nikdy nesejdem ;) svet ve kterem spatrilo svetlo sveta IE6 si nezaslouzi budoucnost ;)

    ohledne W3c a prohlizecu... predstavte si ze laboratore EU stanovi normy jake smeji byt primesi v benzinu... ale shellu se zda ze kdyz se tam da vic kerosinu tak to vic praska a to je bavi... a BP se zas zda ze kdyz tam da trochu vody tak to pekne kouri a to je taky bavi a tak si kazdej udela svuj benzin kterej je trochu jinej nez norma ale kterej jejich tvurce bavi. Protze BP je velka sajba v US tak americky auta zacnou optimalizovat motory na vodu a v indii zase na kerosin. Pak vyjede skodovka ktera je optimalizovana na evropsky palivo... ma nizsi spotrebu... nekouri a nepraska... ma vetsi zivotnost ale uzivatele na ni nadavaji protoze neni tak hlucna jako americky a indicky auta
    KOKES
    KOKES --- ---
    SLUPKA: počta..
    SLUPKA
    SLUPKA --- ---
    KOKES: A jakej jazyk bys navrhoval?


    1. Zkušenosti ukazují, že nemůžeš předpokládat selský rozum u uživatelů
    2. Tlak na vývojáře prohlížečů musí dělat přímo kodéři stránek... Např. takový google a facebook mají v rukou tu moc... Co řeknou tyhle dvě firmy, to se projeví ve všech prohlížečích...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam