• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOKES
    KOKES --- ---
    ANARCHY: myslel jsem si to, ono se to nabízí, dík.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOODMAKER,KOKES: Treba takhle:
    http://www.geobytes.com/iplocator.htm?getlocation

    V podstate to delaji pres tracert s tim, ze maji databazi znamejch uzlu, diky ktere dokazou odhadnout kde je ten koncovej pocitac...
    KOKES
    KOKES --- ---
    WOODMAKER: a není to přece jen podle IP adresy? nemaj nasbíranou databázi ipadres podle lokace, nebo dns, providerů?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    WOODMAKER: co ja vim tak to funguje na bazi gps, bts, wifi localizingu cize je to pouzitelne pro mobilni telefony a notebooky. U sttickejch pocitacu je to ti vesmes uplne k nicemu
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    btw sem tam se mi stávalo, že mi přestala Opera odpovídat na veškerý vstupní činnosti, včetně myši. Ani psat nešlo, nic. Jenom adresní řádek byl protaženej o jeden řádek. Něco jsem zmáčklo a přestalo to jet všechno. Nakonec jsem zjistil, že se z toho dá vyjet zmáčknutím F1, nebo F2 ...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    OCTOPUSS: stránka pozná, kde seš. Nevim, podle čeho, ale ne jenom podle IP adresy. Takže ti bude moct říct, kde je tady nejbližší McDonalds a kdy vodcaď jede nejbližší autobus k němu.
    MUXX
    MUXX --- ---
    KOC256: opera:plugins ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    nepatrim mezi extremisty kteri musi mit vsechno v ENG jinak to je nepouzitelne... a firemni politika nam toto nenarizuje :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: palec dole :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ja mam cz :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: F12+a. aspon v anglickej verzii.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ... a "i"

    ale rpoc bych u browseni sahal na F12. nevim a nevybavuji si to.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    F12 a :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak vyreseno.
    Nevim jak ale vsude jsem mel zakazane povoleni zasuvnych modulu. ze by opet nejaka tajemna klaveskova zkratka...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no asi kvuli nebo me to zacalo otravovat. Ja vcera po vikendu zapnul PC a uz to nejelo. a nejede mi zadny flash :(.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: par dni dozadu (1~3) vysiel update na flash. skusal si ho nahodit? pluginy v opere zapnute? inde funguje korektne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    Tak jinak...

    Nemáte někdo tipa jak debugovat tento problém? Kde hledat nějaké rozbité cesty/odkazy na ten flash, ...
    KOKES
    KOKES --- ---
    definitivně vyzkoumáno, že dlouhý start některých stránek způsobuje naše proxyna, omlouvám se za mlhu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Najednou se mi na YT objevilo:

    Lepšího výkonu při přehrávání docílíte přechodem na přehrávač Flash Player 10. Můžete přejít na vyšší verzi nebo získat další informace.

    Klikam instaluji a po startu to tam mám znovu. WTF?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LOSER_: UF som rad, ze moja opera nema bublinky v nastaveni! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam