• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    GRIP
    GRIP --- ---
    další, podle mě celkem průser. Chtěl jsem platit na ebay a v Opeře mi to nešlo... Jaksi mi to nenabídlo volbu typu karty, takže to házelo FATAL ERROR. V mozille úplně v klidu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SCHEEZE: SW random neni problem, jedna ale spise o pseudonahodne funkce generujici nahodna cisla od nejakeho seedu, pocatecni hodnoty. Jednoduchy SW random je treba MD5(1), MD5(2), ...
    SCHEEZE
    SCHEEZE --- ---
    KOC256: právě. Jinak by byla Opera první na světě kdo by pokořil zákony fyziky a vytvořil softwareový random :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    zalezi jskou ti seznam podhodi zrovna reklamu :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    K tomu mizeni... je to nejakej shit nekdy mi to dela treba i na seznamu... a nekdy to jede uplne v klidu tak nechapu v cem je problem... pochopil bych kdyby to na urcite strance delalo furt... ale stava se to nahodne...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GRIP:
    to delaji nektere flashe klidne i na jinem TABu. Taky me to nehorazne sere.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    GRIP: imho HADIAK. :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    No to je bordel. (Kašle i na čárky, dvojtečky apod.)

    Dík.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ?
    nezalamuje
    GRIP
    GRIP --- ---
    někdy od včerejška mě neustále mizí v opeře kurzor. co mám s tím dělat?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Můžete zkusit, jestli vám Opera zalamuje . . . . . . . tohle do řádků? (tečka mezera)

    Mě to odmítá řádkovat i v textarea.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    no mne to zacalo robit pred par dnami na nyxe (ale aj inych weboch), predtym som to nepozoroval
    KOKES
    KOKES --- ---
    TOMAS3333: pozoruju od doby, kdy jsem nainstalil první operu. Náhodně ja libovolných stránkách jako nyx, idnes, seznam apod, pravda je, že na microsoftu mi to snad ještě neudělalo. nepomohlo mi ani nová instalace opery, ani reinstal windows. zřejmě je to opravdu v konektivitě.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ja relativne casto na hlupych (=zly server, zla konektivita, zle stranky) weboch...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    v poslednom case sa mi stava, ze po odoslani formularu vyhodi opera chybu "pripojenie bolo ukoncene vzdialenym serverom", nepozorujete to niekto?
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Tak na to asi hodně lidí užívá ten objevující se panel, akorát já si ho tedy přesunul do plné velikosti dolu, jako byl kdysi, a ne do toho maličkého v adress baru. Ale jo, já do status baru nacpal některé volby, které ho nezvyšují. Třeba identifikaci browseru, procenta, nebo fit to width a obrázky. I když jak jsem si myslel, že tyhle věci budu používat, nějak je nepoužívám:-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Já mám na statusbaru i další informace, které mi občas pomáhajíá. Třeba rychlost načítání a dobu načítání, tak alespoň mám přehled (když potřebuji) jestli je už stránka komplet a jak rychle se dočítá (vhodné když se něco strašně sere tak vědět proč).
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tak ještě jsem zrušil ty tooltipy a teď už mi zbývá jenom zvyknout si koukat na status field nahoru a ne dolu :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    WRONSKI: hehe, taky mě trvalo přijít na to, co tam dát, je to popsaný v nějakým starším odkazu na nastavení tady v klubu...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOKES: Je suis vraiment un imbecil! Já jsem neviděl položku Status Field. Díky.

    Konečně už mi adresa nezabírá trapně celou šířku okna.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam