• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    ELESDY: nebo proste smazat cookies z youtube a nechat vsechny udelat znovu.. zabira ve vetsine pripadu :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    ELESDY: Jo, s některejma verzema opery mi to taky nešlo.
    Ťak buď zkusit nějakou jinou verzi, a nebo se lognout Mozillou a překopírovat cookie z Mozilly do Opery.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: parada na te mysi je to jeste lepsi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    prave tlacitko + kolecko :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TROFOZOIT: cool dik něco takoveho sem měl na mysli :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TRIPLT: Ctrl Tab? Ale nevím co tím přesně myslíš.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Zdravim... neexistují nahodou nějaké klavesové zkratky na přehazování mezi taby? Případně kde se dají definovat jestli něco takoveho existuje... dik :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nestává se vám posledních pár dnů, že některý weby zničehonic nejdou otevřít?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    aa super, to by ma ani nenapadlo, ze to spravi to co to spravi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MEDWYN:
    mam se stydet? :) vubec me nenapadla zakladni moznost R-clicku :o) Díky!
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KOC256: Right click na tab -> prizpusobit -> povolit miniatury
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BTW nevite nekdo jak vypnout aby se mi pri nesikovnem zachazeni s mysi z ousek (tabu) stavaly ty velůke taby s nahledy? obcas kliknu nesikovne prostrednim tl a nebo trochu potahnu...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ARKIN: cltr + space funguje. ale neviem ci ti pomoze.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    ADMIX: Vypada to, ze to v Opere zatim nejde, zkus napsat na oficialni forum, tam to procitaji i developeri
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Cau, mne by zase zajimalo, jestli jde operu nejak presvedcit, aby ignorovala ip6 - mam na widlich ip6 nainstalovany nejak napul, odinstalovat to nejde, dokoncit taky ne, a diky tomu se mi ip6-ready sajty pripojujou ~2 minuty, nez opere dojde, ze ip6 fakt ne :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nemate tip, jak "resetovat" automaticky spam filter v Opere? Pouzival jsem Operu uz radu let a ted jsem 2 mailove ucty zrusil a pridal jiny do POP3 v Opere a trochu je ten spam filter uz "preuceny" - asi 90% mailu mi hodil do spamu :-/
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    TOMAS3333: ano, osobni lista. Diky
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    FERENCZY: ak je to v cestine "osobni lista" tak ano.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    Tak jsem odinstaloval Operu, smazal profil a vsechna data, co po ni zbyla, znovu nainstaloval a aniz bych pouzil neco z puvodniho profilu, mam polozky personal baru pouze v 1 otevrenem okne, v ostatnich je personal bar prazdny :( Opera 10.62. Vy ostatni mate polozky personal baru ve vsech oknech?
    JABA
    JABA --- ---
    E42: fakci, diky moc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam