• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    OCTOPUSS: Advanced -> Toolbars -> Double click the text to display context menu by to mělo dělat.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Jde někde zrušit vyskakování kontextovýho menu, když udělám dvojklik za účelem označení celýho slova? Neskutečně mě to už vytáčí, ale bohužel netuším kde bych to měl hledat (pokud to teda jde).
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    ELESDY: nebo proste smazat cookies z youtube a nechat vsechny udelat znovu.. zabira ve vetsine pripadu :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    ELESDY: Jo, s některejma verzema opery mi to taky nešlo.
    Ťak buď zkusit nějakou jinou verzi, a nebo se lognout Mozillou a překopírovat cookie z Mozilly do Opery.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    KOC256: parada na te mysi je to jeste lepsi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TRIPLT:
    prave tlacitko + kolecko :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    TROFOZOIT: cool dik něco takoveho sem měl na mysli :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    TRIPLT: Ctrl Tab? Ale nevím co tím přesně myslíš.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Zdravim... neexistují nahodou nějaké klavesové zkratky na přehazování mezi taby? Případně kde se dají definovat jestli něco takoveho existuje... dik :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nestává se vám posledních pár dnů, že některý weby zničehonic nejdou otevřít?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    aa super, to by ma ani nenapadlo, ze to spravi to co to spravi :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MEDWYN:
    mam se stydet? :) vubec me nenapadla zakladni moznost R-clicku :o) Díky!
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    KOC256: Right click na tab -> prizpusobit -> povolit miniatury
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BTW nevite nekdo jak vypnout aby se mi pri nesikovnem zachazeni s mysi z ousek (tabu) stavaly ty velůke taby s nahledy? obcas kliknu nesikovne prostrednim tl a nebo trochu potahnu...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ARKIN: cltr + space funguje. ale neviem ci ti pomoze.
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    ADMIX: Vypada to, ze to v Opere zatim nejde, zkus napsat na oficialni forum, tam to procitaji i developeri
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Cau, mne by zase zajimalo, jestli jde operu nejak presvedcit, aby ignorovala ip6 - mam na widlich ip6 nainstalovany nejak napul, odinstalovat to nejde, dokoncit taky ne, a diky tomu se mi ip6-ready sajty pripojujou ~2 minuty, nez opere dojde, ze ip6 fakt ne :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nemate tip, jak "resetovat" automaticky spam filter v Opere? Pouzival jsem Operu uz radu let a ted jsem 2 mailove ucty zrusil a pridal jiny do POP3 v Opere a trochu je ten spam filter uz "preuceny" - asi 90% mailu mi hodil do spamu :-/
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    TOMAS3333: ano, osobni lista. Diky
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    FERENCZY: ak je to v cestine "osobni lista" tak ano.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam