• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    OTZ
    OTZ --- ---
    NECROMAN: Na to ji nemusis nastavovat, umi to sama:) Opravdu stac jenom kouzelna formulka:)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jo, u FB jsem také myslel,, že to souvisí se změnami, které se teď průběžně dějí (jako ikonky lidí online k chatu nalevo a ještě nějaké drobnosti). Ale je fakt, že jsem také aktualizoval Operu.

    Ad F2 - vida, znám novou funkci:-).


    NECROMAN: No ale když už zadáváš místo adresy toto, tak by snad nebyl problém přidat před to "g " nebo co je za zkratku nastaveno pro hledání googlem.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nesla by nastavit opera tak, aby kdyz zadam nevalidni adresu, nebo cokoliv, co nemu defaultne zpracovat, tak aby hodina google se zadanym retezcem? jak to umi chrome, kde adresovy radek funguje jako radek googlu, kdyz je treba.
    Uz me to zacina stvat, kdyz v oepre treba napisu ".Net binding class" a ono mi to hodi "stranka neexistuje"... navic to musim zadat znova, protoze si to nepamatuje ten vyraz
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    EXAGE,MARDUK: Mne to dela i Chrome, neni to zalezitost Opery...
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    EXAGE: aha..piči..ja že to je nejaká nová featurka Facebooku..ja to mám tiež!
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    EXAGE: dela mi to to same (docela otravny). s cookies jsem si teda jeste hrat nezkousel.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Od poslední aktualizace Opery musím vždy na FB zvolit "Nejnovejsi prispevky" jinak mi to nabizi ty HLAVNI. Driv to stacilo zvolit jednou a byl klid. Ted zabira az smazani cookies. Ma to nekdo podobne ? Diky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ha! Až teď mě napadlo, udělat si custom search na http://prirucka.ujc.cas.cz/
    Někdy jsou lidi hrozně natvrdlí :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Co přesně tu teď řešíte? Taby, searche, okna... Jsem myslel, že "browsení" má být efektivní a rychlý :))
    MVEK
    MVEK --- ---
    E42: Není, resp. zkusit ano, ale kdyby to fungovalo, tak opravit ne, protože musím přeházet všechny, abych měl pořadí, na jaké jsem zvyklý (to mě tak rozčiluje, že to pořadí pořád nejde nastavit, a v ini tohle přehazovat je na děsné, jsem to minule pak pokazil a nefungoval už vůbec). Každopádně nově přidaný search také dal s kódováním iso-...

    Ale ručně napsat utf-8 v ini samozřejmě pomohlo. Za to děkuji!
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Zvláštní, že moje maminka nezvládá panely u ničeho jinýho, než u Opery s otevřenýma náhledama.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Cílem je samozřejmě naučit lidi lépe využívat možnosti Opery, a ne aby se spokojili s málem co jim nabízí kdekdo další ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TROFOZOIT:
    zalezi jestli chteji 5% uzivatelu kteri patri do te lepsi kasty (pokud to tak mohu rict). a nebo chteji poradny kus kolace a aby je bral v uvahu treba i google se svymi apps :)
    E42
    E42 --- ---
    MVEK: A zkusils to teď? Je to práce na 20 vteřin..
    MVEK
    MVEK --- ---
    E42: Tak znovu nadefinování imho nepomůže, definoval jsem je asi v červnu s novou verzí Opery. Ale už si nepamatuji, a nebo je to novinka posledního roku, dvou, že je v definičním souboru i kódování.
    E42
    E42 --- ---
    Pardon, to bylo na MVEKa, píšu z mobilu. Z Opery Mini samozřejmě .)
    E42
    E42 --- ---
    TROFOZOIT: nadefinuj si ty searche znovu. Dřív to skutečně prasilo diakrtka, ale už je to OK, taky jsem to řešil a vyřešil smazáním a novou definicí.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: drag & drop.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NIXIMOR: Jak přesouváš taby do jiného okna?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Obcas to delam i tak, ze "kategorizuju" taby do nezavislych oken. Proste ctrl+n, a do toho okna presunu taby, ktere chci nejak oddelit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam