• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    EXAGE,MARDUK: Mne to dela i Chrome, neni to zalezitost Opery...
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    EXAGE: aha..piči..ja že to je nejaká nová featurka Facebooku..ja to mám tiež!
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    EXAGE: dela mi to to same (docela otravny). s cookies jsem si teda jeste hrat nezkousel.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Od poslední aktualizace Opery musím vždy na FB zvolit "Nejnovejsi prispevky" jinak mi to nabizi ty HLAVNI. Driv to stacilo zvolit jednou a byl klid. Ted zabira az smazani cookies. Ma to nekdo podobne ? Diky
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ha! Až teď mě napadlo, udělat si custom search na http://prirucka.ujc.cas.cz/
    Někdy jsou lidi hrozně natvrdlí :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Co přesně tu teď řešíte? Taby, searche, okna... Jsem myslel, že "browsení" má být efektivní a rychlý :))
    MVEK
    MVEK --- ---
    E42: Není, resp. zkusit ano, ale kdyby to fungovalo, tak opravit ne, protože musím přeházet všechny, abych měl pořadí, na jaké jsem zvyklý (to mě tak rozčiluje, že to pořadí pořád nejde nastavit, a v ini tohle přehazovat je na děsné, jsem to minule pak pokazil a nefungoval už vůbec). Každopádně nově přidaný search také dal s kódováním iso-...

    Ale ručně napsat utf-8 v ini samozřejmě pomohlo. Za to děkuji!
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Zvláštní, že moje maminka nezvládá panely u ničeho jinýho, než u Opery s otevřenýma náhledama.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Cílem je samozřejmě naučit lidi lépe využívat možnosti Opery, a ne aby se spokojili s málem co jim nabízí kdekdo další ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TROFOZOIT:
    zalezi jestli chteji 5% uzivatelu kteri patri do te lepsi kasty (pokud to tak mohu rict). a nebo chteji poradny kus kolace a aby je bral v uvahu treba i google se svymi apps :)
    E42
    E42 --- ---
    MVEK: A zkusils to teď? Je to práce na 20 vteřin..
    MVEK
    MVEK --- ---
    E42: Tak znovu nadefinování imho nepomůže, definoval jsem je asi v červnu s novou verzí Opery. Ale už si nepamatuji, a nebo je to novinka posledního roku, dvou, že je v definičním souboru i kódování.
    E42
    E42 --- ---
    Pardon, to bylo na MVEKa, píšu z mobilu. Z Opery Mini samozřejmě .)
    E42
    E42 --- ---
    TROFOZOIT: nadefinuj si ty searche znovu. Dřív to skutečně prasilo diakrtka, ale už je to OK, taky jsem to řešil a vyřešil smazáním a novou definicí.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: drag & drop.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NIXIMOR: Jak přesouváš taby do jiného okna?
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Obcas to delam i tak, ze "kategorizuju" taby do nezavislych oken. Proste ctrl+n, a do toho okna presunu taby, ktere chci nejak oddelit.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    MVEK: zavri operu, jdi do adresare svyho profilu v opere, najdi tam search.ini, v nem udelej replace na vsechno z iso-8859-2 na utf-8, pripadne se jeste podivej, jestli tam nejsou nejaky jiny kodovani iso... vsechno si to predelej na utf-8... uloz a je to :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam