• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MICRO
    MICRO --- ---
    NECROMAN: Len škoda tej cenzúry, že FUCK YEAH nahradili za SUCCESS. ;)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MVEK
    MVEK --- ---
    OTZ: Co vím, tak více věcí v O2 není nejen ozkoušené, ale často ani správně funkční v novějších brosweru než IE 6.
    OTZ
    OTZ --- ---
    Ja operu miluju..platonicky uz sem ji vernej nejaky 4 roky:) Proto asi brzo zacnu mit nocni mury z IE6 (ano je to opravdu tak), na kterym beha jeden dost dulezitej system (siebel) v praci. O2. Az bude prilezitost, hodlam ho vyzkouset v opere. Tak snad to cely neshodim:D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VIXLE:
    presne to jsem tu resil pred nedavnem. ani nevim jakou magii jsem si to vypnul ;-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WOODMAKER: ide (win xp).
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    'ť' ... tady to napsat jde ... jde vám to písmenko napsat do řádku adresa? (ubuntu)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Alpha verze Opery 11
    Opera web browser | Opera 11 – Adding another piece of the puzzle.
    http://www.opera.com/browser/next/
    OTZ
    OTZ --- ---
    jo tak to uz je tvuj problem, holt nekdo bude nespokojen vzdycky:) napis vyvojarum..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTZ: me ale jde prave o ty situace, kdy to ma vypsat "stranka neexistuje nebo vyraz neplatny, at to misto toho hodi google"
    To jsou zkratka stejne argumenty, jako u Ubuntu rikat, ze autoreconnect k wifi se skrytym SSID proste nefunguje, tak si zapni skryte SSID a vse bude OK.
    OTZ
    OTZ --- ---
    NECROMAN: Na to ji nemusis nastavovat, umi to sama:) Opravdu stac jenom kouzelna formulka:)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MVEK: klidně jenom mezera. Až se mi jednou stane, že zadám webovou adresu špatně a ono mi ji to přepíše na http://www.google.com/bůhvícoještě, budu naštvanej.
    KOKES
    KOKES --- ---
    já už přišel na to, proč v opeře nefunguje někdy navigace. Nefunguje, když se ještě natahuje něco na stránce(vesměs reklama). po stopu jede normálně, kua.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MVEK: rady typu "pokud ztracite signal, tak ten iPhone drzite spatne" opravdu uzivatel nechce slyset. Chce, "aby to fungovalo" :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Jo, u FB jsem také myslel,, že to souvisí se změnami, které se teď průběžně dějí (jako ikonky lidí online k chatu nalevo a ještě nějaké drobnosti). Ale je fakt, že jsem také aktualizoval Operu.

    Ad F2 - vida, znám novou funkci:-).


    NECROMAN: No ale když už zadáváš místo adresy toto, tak by snad nebyl problém přidat před to "g " nebo co je za zkratku nastaveno pro hledání googlem.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    VIXLE: ha tak uz to mam, chtelo to povolit plugins v site preferences.. :D
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    mate nekdo problem s youtube jako ja? mam posledni flash player (10.1.85.3), zkousel sem smazat cookies, zkousel sem i figl s uzivatelskym js, vymazat watch? z adresy, blokovat ten jejich js (http://s.ytimg.com/yt/jsbin/www-core-new-vfl160018.js) ale presto to po me porad chce abych updatnul flash player.. jeste pred par hodinama to slo v pohode..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ARKIN: uz aby tu byla Opera 11 s pluginy, ktera tuto samozrejmou ficuru prida!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    nesla by nastavit opera tak, aby kdyz zadam nevalidni adresu, nebo cokoliv, co nemu defaultne zpracovat, tak aby hodina google se zadanym retezcem? jak to umi chrome, kde adresovy radek funguje jako radek googlu, kdyz je treba.
    Uz me to zacina stvat, kdyz v oepre treba napisu ".Net binding class" a ono mi to hodi "stranka neexistuje"... navic to musim zadat znova, protoze si to nepamatuje ten vyraz
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    EXAGE,MARDUK: Mne to dela i Chrome, neni to zalezitost Opery...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam