• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    pouzivam od bety a zadny pad nebyl a to browser vypinam jen kdyz se minu a nebo restartuji PC (aktualizyce).


    WRONSKI:
    uz se mi to taky zpravilo


    HADIAK:
    WRONSKI:
    taky jsme zaznamenal nejake prioblemecky ale ani jsem je neprirazoval ze by to byla chyba opery takze pro me se zase tak moc nedeje...

    GECKON:
    nevim co to ma delat spravne ale taky pri kliku mi to skace

    TOMAS3333:
    ja nevedel ani jak ten visual aktivovat. pokud ho vidis tak si casu MG moc nesetris kdyz ti to tak trva ;-) BTW da se to vypnout v concigu. nekde nize tu byla directiva.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tab stacking je pecka...
    s novou operou sice trochu mensie problemy na zaciatku, nepaci sa mi v address bare ze to info o stranke je nalavo a nie napravo a visual mouse gestures su divne, ale inak vyzera celkom fajn. Ked tak nad tym rozmyslam, aj s postou mohli urobit viac a nielen ju preskinovat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    tak to tak mas asi nastavene ne? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ale *sama* :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    protoze je FINAL :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    sa mi prave sama nainstalila 11 :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    NYX: ne, já bych poznamenal, že opera je především zaměřena na rychlost, ale bojím se, že tu dostanu žolíka:-D
    NYX
    NYX --- ---
    muze mit nekdo vysvetlit, proc v opere (10.63) nefunguje spravne ani neco tak zakladniho jako document.write?

    document.write('<div><script, ktery obsahuje dalsi document.write></div>');

    vysledek toho scriptu se vlozi az za ten zaviraci </div>

    WTF?!?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    KOC256: 1156 - pinned tab má velikost favikonu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    no pin tab uz nedela tu miniaturni zalozku ale title z te velke sebere. coz je nejhorsi mozny stav z obou moznych drivejsich reseni :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Jeste ale jsou drobnosti ktere bych tam chtel upravit jinak OK
    PINCHE_GRINGO
    PINCHE_GRINGO --- ---
    KOKES: tab stacking mi prijde cim dal tim lepsi. Je videt, ze i po letech je Opera mym salkem kavy :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    KOKES: To, ze ty to nepouzivas neznamena, ze to nepouziva nikdo. Ja to docela ocenuju, mam tech tabu otevrenych dost, a obcas se hodi nektere "uklidit", abych se v tom vyznal :)
    PIPIK
    PIPIK --- ---
    KOKES
    KOKES --- ---
    Most fixes in this snapshot are related to tabstacking a to snad nikdo nepoužívá, ne? :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera Desktop Team - You better watch out, you better not cry (11 RC2)
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2010/12/15/you-better-watch-out-you-better-not-cry
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz: jde nejak zakazat, aby po oznaceni textu na strane pomoci dvojkliku se mi automaticky NEzobrazilo kontextove menu? Jsem zvykly na dvojklik a Ctrl+C, ale kdyz je vyskocene okno, tak Ctrl+C nefunguje. Sice to kontextove menu obsahuje Copy a Paste, ale za tu dobu jsem si stale nezvykl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam