• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: vim o tom, ale nedari se mi to poradne reprodukovat. ale snazim se.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FND: tak sprav cisty install..?
    FND
    FND --- ---
    HADIAK: no problem bude v te moji opere, pac v chrome i ve ff mi to funguje normalne .))
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NYX: inak ked si tu; mozes vysvetlit (fixnut? :) ) toto?
    v poslednych (last), pri nakliknuti obrazku sa mi obcas ukaze normalne obrazok a obcas toto:

    nyx_opera_bug
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FND: imho v opere nie je problem, to by si nebol sam komu by to neslo.


    PROCKOOP: najnovsi build ich ma OK.
    FND
    FND --- ---
    HADIAK: jak pise nyx, mi to prestalo fungovat jeste predtim .. tak trochu jsem tajne doufal, ze by to mohla vyresit 11.01, lec bohuzel.
    MVEK
    MVEK --- ---
    PROCKOOP: A máš verzi 11.00 nebo 11.01?
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Nevíte někdo, jestli existuje způsob, jak nahodit zpátky ty starý pohybový příkazy? Ty nový sou nějaký míň citlivý...
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: on to hlasil v dobe, kdy to jeste vylo zapnute.
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    No když se tohle stane, tak stačí obrázek pustit a přetáhnout ho znova - vždycky se mi to vizuálně "samo srovná".
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NIXIMOR: urcite nie "odjakziva". mozno od dakej v 9.4 +/-.

    a ano, robit s obrazkom a vidiet nieco ine je "detail"...
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    MVEK: Takovehle "chybove" pretahovani obrazku si myslim ze tam bylo odjakziva, nicmene dulezite je, co se realne pretahuje - to, co se zobrazuje vizualne na obrazovce je detail :) A to, co se realne pretahuje je skutecne jen ten obrazek, takze bez problemu :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MVEK: no 10.xx verze prave ten muj profil uplne odmitala..(oni tam dokonce nektery veci snad ani nesli kdyz jsem to zkousel udelat rucne)..

    Ja az na to budu mit hodku casu tak asi udelam uplne novej jen budu muse na operawiki pohledat vsechny veci co tu mam :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    HUGGI: Otázkou je, co znamená "nepobírala", ale možná sis tím právě odpověděl, ten profil může být zaflákaný spoustou smetí. Sám jsem už musel jednou dělat nový a většinu věcí přenést, a teď jsem si radši s 11kou vše nastavil nově, zvláště, když jsem kvůli podělanému modernímu 16:9 místo 16:10 na displejích přistoupil na jediné tlačítko Menu, místo klasického menu.

    Na druhou stranu skoro všechno jde přesunout, když si pohraješ se soubory.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MVEK:
    NECROMAN: Cistou instalaci moc nechci..jelikoz mam hodne prekopany veskery toolbary, nejaky fce navic atd tak by stim bylo dost velky otravovani..proto jsem do vcerejska neprechazel z 9,62 na zadnou novejsi verzi, protoze 10.xx verze vubec nepobirali muj profil..az ted ta 11.01 ho krom tohohle problemku bez problemu nacte..

    HADIAK: Dela to i ve standartnim skinu..
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Když ona je velká otrava nastavovat znovu toolbary. Sice občas je to třeba, když něco změní, ale i tak.


    A propos, nemám důvěru v cloudy a podobné věci, obecně v to mít moc data na síti, takže jsem ještě Operu sync nezkoušel, co to vše umí synchronizovat do zálohy (pro skutečně synchronizaci mezi počítači to asi používat nikdy nebudu)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HUGGI: v prve rade pri upgradu na verzi s vyssim cislem se doporucuje cista instalce - zazalohovat si dulezite veci na Opera sync + wand a urlfilter, smazat slozky application data a nainstalvat cistou Operu.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HUGGI: nemal si nahodeny daky skin? ze by to teraz dako blbo s novou verziou?
    MVEK
    MVEK --- ---
    HUGGI: To zní hodně podivně, ale tak jako tak zkus pro zajímavost si zazálohovat celý profil (stručně řečeno, v About jsou cesty, vesměs bych se zaměřil na ty první, ne na cache apod.), a pak obsah té jedné složky smazat, Opera naběhne v čistém profilu, a zkus to tam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam