• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI: na 100% pomoze ak si to css otvoris a das f5 tak. prip. ked zmazes cache.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    HADIAK: 11.01 není alpha, AFAIK (píšu "od jedenáctky", ne od poslední jedenáctky).
    A teď jsem zjistil, že na lokále mi to funguje, pokud to nejde přes Apache.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: tak napr si mozem obrazok zo stranky pretiahnut do noveho tabu, ked sa chcem na neho blizsie pozriet... lahko takto mozem porovnavat 2 obrazky (nezavisle zoomovat) bez toho aby som ich musel ukladat alebo otvarat a pustat PS.


    WRONSKI: aha.. tak to je funkcia, ktoru naozaj "milujem" a hned som ju vypol aj v IE a to ho ani nepouzivam :)


    WRONSKI: vieme co s tym. v readme pri instale bolo urcite pisane, ze je to alpha a ze obsahuje bugy a ze ma byt naisntalovana separatne, ze? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: Hlavně mám pocit /podle popisu), že stejně to dělá IE od verze 6.


    WRONSKI: Vidíš, tak mně už několik verzí zpátky se nerefreshuje imho ani obrázek, přitom mám taky "always". Ale možná se pletu, a je to právě to CSS, že obrázek se změnil, ale nastavené rozměry ne.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Od jedenáctky se mi při F5 nerefrešuje CSS. Aby se to načetlo znovu, musím restartovat celou Operu.
    Nevíte někdo co s tím? (V history mám Check document Always, pokud by to s tím souviselo.)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    MVEK: Samozřejmě 11.10 alpha :)

    Spíš jsem si okomentoval vlastní pomalost, protože jsem si toho všimnul až po delší době. A teď jsem si uvědomil, že naprosto stejně to děla Firefox.
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: A jak jsi toho docílil? Nebo máš nějakou novější verzi Opery, než klasickou stable? otevřel jsem jak fórum, kde je obrázek, co mi leze za roh, a hází tak posuvníky, tak samotnou url toho obrázku, a vždy jen posuvníky, kurzor se nijak nezměnil a klikání nic nedělalo.

    (Blbá otázka, ale nebyla to náhoda na konkrétním webu, který to má sám v sobě jako funkcionalitu?)
    ADAM
    ADAM --- ---
    a d&d pro obrazky je k cemu? nikdy jsem nepochopil
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (tam je defaultne zapnute fit a nejde tam ani d&d a podobne vychytavky co inak s obrazkami robit idu...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: prilohy su kapitoly sama o sebe. tam sa to chova uplne inak :/
    ADAM
    ADAM --- ---
    HADIAK: imho mi to momentálně dělá i při otevírání obrázku jako přílohy emailu.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Myslím to, že když je obrázek větší než viewport, tak se zmenší (tak, jak by to udělalo nyxácké css), a kurzor je lupa s plusem. Když kliknu, tak se zvětší a kurzor se změní na lupu s mínusem.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: no.. ak sa otvara obr na stranke s atributom width 100% tak minusko nepomoze.
    ADAM
    ADAM --- ---
    alebo tlačítko num-? 
    (které mi tedy ale posl. dobou občas nefunguje - možná u některého druhu obrázků - nevím)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    alebo nyxacke CSS? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: Myslíš "fit to width", které funguje ale nejen na obrázky, ale na celou stránku?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Až teď jsem si všiml fičury zmenšování obrázků větších než je šířka okna...
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Ale tohle je fakt docela rychlý.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: trochu to pripomina ten stary vtip s Intel procesorem - pocita rychle, ale spatne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    skoro bych jim doporucil v ramci udrzitelneho pokroku verzi zmrazit a jednu pulverzi udelat jen opravy chyb... zda se mi ze opera nikdy nebude v TOP prohlizecich a tim ze prinese 5 novych ficur toho nedocili... to by musela zatlacit asi trochu jinde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam