• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: zas ale..to nie je ani tak bug opery, ako nedokonale css na KK. oni totizto NEMAJU zadefinovanu farbu pre dane inputy.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Hehe :) Ty formulare a address bar - vse by melo mit bile pozadi, ackoliv v systemu mam nastavene cerne. Stara opera na to dlabe a zobrazuje si pekne vse po svem, nova zjevne cast nastaveni bere ze systemu a vyjde z toho bastl
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: tam si toho tolko zgumoval, ze netusim co je bug a co normal :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Koukam jeste dalsi bug, kdyz na strance bezi flash a ja zacnu editovat adresu, tak v tom menu zrejme vyskoci i ten flash a hraje se v hornim levym rohu obrazovky :D
    vracim se k 10.10
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    HADIAK: Jo, dobrej tip, to funguje :)

    Nicméně doufám, že se to v další verzi vrátí do normálně fungujícího stavu...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nebo nejlepsi priklad ze vsech - facebook :))) https://admix.eu/tmp/opera2.png
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    V 10.10 se to systemovy tema ignorovalo a opera si jela po svym, coz se koukam zmenilo ...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Abych priblizil svuj problem:

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    To mozna jde, ale nevim jak :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nejde v X nastavit aby dana aplikacia ignorovala setting?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Bohuzel, to jsem zkousel a neovlivnuje to prave ty formulare, address bar apod. - koukam ze poprve ten bug hlasili nekdy na zacatku roku 2008, tomu rikam vyvoj ...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: appearance > skin nepomaha?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Doufam ze mi nekdo poradi, protoze jinak se mi ta 11.01 konecne libi :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zkusil jsem ted upgradnout z Linux 10.10 (se kterou jsem relativne spokojeny) na 11.01 (se kterou jsem relativne nespokojeny) :(
    Co mne trapi - mam v xfce nastaveny tmavy tema, takze opera je logicky taky tmava. Nevite, jestli to jde nejak vypnout, aby ignorovala nastaveni systemu? Jinak je rychla a vsechno, ale mit ve formularich cerny pozadi s cernym pismem, a pri vyberu bily pozadi s bilym pismem - do not want .
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    WRONSKI: na 100% pomoze ak si to css otvoris a das f5 tak. prip. ked zmazes cache.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    HADIAK: 11.01 není alpha, AFAIK (píšu "od jedenáctky", ne od poslední jedenáctky).
    A teď jsem zjistil, že na lokále mi to funguje, pokud to nejde přes Apache.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADAM: tak napr si mozem obrazok zo stranky pretiahnut do noveho tabu, ked sa chcem na neho blizsie pozriet... lahko takto mozem porovnavat 2 obrazky (nezavisle zoomovat) bez toho aby som ich musel ukladat alebo otvarat a pustat PS.


    WRONSKI: aha.. tak to je funkcia, ktoru naozaj "milujem" a hned som ju vypol aj v IE a to ho ani nepouzivam :)


    WRONSKI: vieme co s tym. v readme pri instale bolo urcite pisane, ze je to alpha a ze obsahuje bugy a ze ma byt naisntalovana separatne, ze? :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: Hlavně mám pocit /podle popisu), že stejně to dělá IE od verze 6.


    WRONSKI: Vidíš, tak mně už několik verzí zpátky se nerefreshuje imho ani obrázek, přitom mám taky "always". Ale možná se pletu, a je to právě to CSS, že obrázek se změnil, ale nastavené rozměry ne.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Od jedenáctky se mi při F5 nerefrešuje CSS. Aby se to načetlo znovu, musím restartovat celou Operu.
    Nevíte někdo co s tím? (V history mám Check document Always, pokud by to s tím souviselo.)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    MVEK: Samozřejmě 11.10 alpha :)

    Spíš jsem si okomentoval vlastní pomalost, protože jsem si toho všimnul až po delší době. A teď jsem si uvědomil, že naprosto stejně to děla Firefox.
    MVEK
    MVEK --- ---
    WRONSKI: A jak jsi toho docílil? Nebo máš nějakou novější verzi Opery, než klasickou stable? otevřel jsem jak fórum, kde je obrázek, co mi leze za roh, a hází tak posuvníky, tak samotnou url toho obrázku, a vždy jen posuvníky, kurzor se nijak nezměnil a klikání nic nedělalo.

    (Blbá otázka, ale nebyla to náhoda na konkrétním webu, který to má sám v sobě jako funkcionalitu?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam