• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: ked on ten default nie je ani v css... tak si tazko poradi :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Jo, to je mi jasny, a ja prave hledal zpusob, jak opere rict "ser na system scheme a pouzij default" :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: adress bar berie zo systemu. inputy z CSS. ak nie su v CSS tak zo system scheme. jednoduche. ak je web coder barbar tak ma zle css, tak sa velmi lahko moze stat, ze je sivy text na sivej ploche. lebo on ma v systeme cierny text a tak sa mu to zda v poriadku.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    OVECKA_MJ: Nic takovyho jsem tam nenasel, zkusil jsem pozaskrtavat, styly, temata, nastavit barvy, prepsat barvy na webu, nic :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Dela to vsude, viz. ten formular na webu opery, squirrelmail, proste - vsude. Viz. address bar - ma byt bily, v nove opere je cerny jako v systemu. Zkusil jsem i forcnout styly na webu, ale ani to nepomohlo
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    ADMIX: a neco v nastaveni zobrazeni to neni? (shift+F12) ... nejaky zaskrtavatko nebo barevny schema?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: reportni bug na KK, ze maju na prd CSS :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: Ve vychozim nastaveni - nikde jsem nikdy nemenil nastaveni pozadi, pisma etc., zatimco v 11.01 se mi to naopak nepodarilo nastavit nicim :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Pro porovnani formulare + GUI opery 10.11: https://admix.eu/tmp/opera3.png
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: zas ale..to nie je ani tak bug opery, ako nedokonale css na KK. oni totizto NEMAJU zadefinovanu farbu pre dane inputy.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Napr. HTTP Basic Auth ukaze bile okno, v nem bila okynka s bilym pismem a vse je popsane bile. Je videt jen tlacitko OK - neuveritelne blbuvzdorne :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    HADIAK: Hehe :) Ty formulare a address bar - vse by melo mit bile pozadi, ackoliv v systemu mam nastavene cerne. Stara opera na to dlabe a zobrazuje si pekne vse po svem, nova zjevne cast nastaveni bere ze systemu a vyjde z toho bastl
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ADMIX: tam si toho tolko zgumoval, ze netusim co je bug a co normal :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Koukam jeste dalsi bug, kdyz na strance bezi flash a ja zacnu editovat adresu, tak v tom menu zrejme vyskoci i ten flash a hraje se v hornim levym rohu obrazovky :D
    vracim se k 10.10
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    HADIAK: Jo, dobrej tip, to funguje :)

    Nicméně doufám, že se to v další verzi vrátí do normálně fungujícího stavu...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nebo nejlepsi priklad ze vsech - facebook :))) https://admix.eu/tmp/opera2.png
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    V 10.10 se to systemovy tema ignorovalo a opera si jela po svym, coz se koukam zmenilo ...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Abych priblizil svuj problem:

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    To mozna jde, ale nevim jak :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nejde v X nastavit aby dana aplikacia ignorovala setting?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam