• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Už někdo dořešil tu chybu, o které píše FRACTAL: ?
    Já mám na serveru nějakých 40 odkazů pro speeddial, v Opeře ale jen jedinou stránku a nejde to sesynchronizovat.
    Používám Operu od verze 6 (byla stejně blbá jako IE, ale po pádu si pamatovala předchozí stránky :)), přežil jsem období nestability verze 7 a 8, ale tahle jedenáctka mě začíná velice štvát, zkusím načisto přeinstalovat, ale jinak asi downgraduju na 10 a zakážu aktualizace aspoň než bude verze 11.5.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    KEITHHSTER: asi by pak nikdo nechtěl další verzi. a vzhledem ke konkurenci si to asi můžou dovolit
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ARKIN: přesně , proč neudelaj komplexní řešení bez nějakejch vymrdávek ..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: asi iba ked nema clovek ani verejnu ip, ani dake ftp / web... inak nula bodov :)

    proste nie sme cielovka.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    btw, prisiel niekto na nejaku zmysluplnu funkciu Unite? ja to pouzivam akurat ked chcem "poslat" nejaky subor niekomu.
    LUDO
    LUDO --- ---
    NECROMAN: jaj takto to myslis, tak takto to nefunguje ani mne. Ale mozem spravit kolko chcem subfolderov. Nejak mi unika zmysel, preco by to malo ist po kliku na bookmark.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDO: dal jsem cisty install a porad nefunguje "New folder" z kontextoveho menu pri kliku na vnoreny bookmark - funguje pri kliku na volnem prostoru pod bookmarky, funguje pri kliku na bookmark v rootu a pri kliku na slozku, ale ne na polozku ve slozce - poslu jim bug report.
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    ARKIN: a důvod? já teď nainstaloval rovnou 10.61 a jede parádně, mnohem líp jak 11!!! :)
    LUDO
    LUDO --- ---
    NECROMAN: funguje bez problemov
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz - funguje vam v Opere 11.10 zakladani novych sub-folderu v bookmarcich? V rootu mi zalozeni nove slozky funguje, ale uvintr jine slozky se nic nestane, divny bug.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    nesel by udelat nejakej downgrade? Vidim, ze automaticky aktualizace vypnu, protoze je s tim vic prace nez uzitku...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    EXAGE: 10 prispevkov pod tebou je link... ja som pouzil linknute .js a spokojnost (aj ked je opera v zobrazovani obrazkov teraz 5x pomalsia ako starsia opera...)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Vypínal už někdo to inteligentní zmenšování obrázků ? Nemůžu najít (a jsem línej) :) Díky za rady.
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Tak je na to uz nejakej bugfix nebo porad nic?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRACTAL:
    v RC to byl bes a des ted uz mi to prijde daleko lepe pouzitelne...
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    HADIAK: To jdou - ale to ja nechci. Ja mam nakonfigurovany dulezity odkazy na speeddialu a nevidim duvod, proc to ted zase pracne rochnit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    FRACTAL: a nejdu ti pridavat cez [+]?
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Me speeddial nebezi vubec - mam tam jen jednu stranku. Zacinaji me s tim hosi trochu nasirat. Ladej veci, co fungujou a na dulezity prdej.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tak jo, tahle verze se moc nepovedla. Na XP mám obrovský lagy (třeba script na imageshack mi Operu vytuhne na deset vteřin a víc), při refreshi na uloz.to mi to spadlo, některý stránky se mi vykreslujou na etapy a jenom občas...
    ZVATLAL
    ZVATLAL --- ---
    MLOK_: U mě bez problémů....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam