• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    jo a možná ještě toto, ale nevim, zkoušim:
    http://my-beta.opera.com/community/customize/skins/info/?id=11192
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    WOODMAKER: možná tuto?
    My Opera - Opera Skins by Ant
    http://my-beta.opera.com/community/customize/skins/info/?id=11242
    zkoušel sem vyexportovat stadard skin ze svej 11.11, ale nějak se nepoštěstilo. maximálně sem ho zduplikoval :))
    LUDO
    LUDO --- ---
    ADMIX: nevermind
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    hola hej ve spolek, mám Operu v 11.50 a rád bych se vrátil ke skinu 11.11, kde tlačítko + vypadá jako panel, šipky jsou v rámečcích a tak dále. Je tu nějaká možnost staršího skinu? Dík
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LUDO: wait, what? :) rpm na systemech s rpm, deb na debian-based
    LUDO
    LUDO --- ---
    tak sa informacne opytam takto *.rpm alebo *.deb

    co robi problem?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PROCKOOP: jj, ja z vizualnich duvodu pouzivam cerne pozadi s bilym pismem, starsi opery to proste ignorovaly a jely si svuj skin, novejsi si CAST preberou ze systemu a jeto v prdeli :(
    pozoruju to vlastne celou 11.x verzi
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    ADMIX: já mám asi jinej skin v linuxu, takže problém nemám :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zkusil jsem 11.50 pod linuxem, stale si prebira ze systemoveho skinu jen nektere hodnoty, takze stale bile pismo na bilem pozadi. Rollback to 10.11 :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    WRONSKI: me se proste pri pretazeni polozky ta tazena na misto vlozi, ne prohodi s cilovou, a to nechci.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: mne sa to chovanie tak isto zmenilo.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    NECROMAN: Nemůžu potvrdit, prohazuje se mi to vzorně. Version 11.50, Build 1074, XP
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    da se v Opere 11.50 ve speed dialu nejak prohodit 2 ikonky mezi sebou? jedine, co mi to ted dela, je bud vlozeni nebo vyjmuti ikonky z na misto + posunuti vsech o jedno dopredu neob dozadu, coz vazne nechci
    IRON_STORM
    IRON_STORM --- ---
    11.5 prekvapila, zas to bezi nejak rychlejc a vzhled je zametenej, prijemnejsi :)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Smysl mají spíš různé radary a družicové záběry, např. zprostředkované/zajištěné CHMI.cz, ale nevím, zda na to jsou gadgety, já takhle mám otevřené dva až tři taby pořád:-).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    LUDO: len pre zaujimavost :) ani na speed dial necucim nonstop, takze to vidim len obcas, ale je fakt, ze to obcas pri obliekani pomaha. ludom vonku neverim - urcite nepouzivaju operu a ani weather widget!
    LUDO
    LUDO --- ---
    HADIAK: nikdy som nepochopil potrebu tolkych ludi vediet aktualne pocasie. Predpoved este pochopim ale aktualne pocasie? Ci prsi vidim z okna a teplotu ak treba tak si zistim. Ale naco ju treba mat sustavne na ociach. Priblizne aka je teplota na oblecenie viem aj bez presneho udaja rovnako pohladom z okna.

    Inak sa chcem spytat ako vam funguje synchornizacia blokovaneho obsahu cez Opera Link? Z mojich skusenosti to vidim na to, ze si budem muset nadalej zalohovat urlfilter.ini
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    hm po restarte sa fixla :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a uz aj bug :D :D ikona kosi v mouse overy je capataaaa... no nic; idem pracovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam