• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TROFOZOIT:
    no co vidim jdou tam filtrovat jen chyby css a diky ruznym vendor prefixum se to jimi jen hemzi... filtr JEN na JS nevidim... a nebo to je tim ze tam neni chyba...

    no uvidim...
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Error console ti nestačí?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Existuje pohled v Opera DragonFly na chyby v JS scriptech jako to ma fireBug. nepodarilo se mi to najit...
    LUDO
    LUDO --- ---
    ELESDY:
    - do adresoveho riadku napis "opera:about"
    - v polozke Mail directory uvidis cestu, bude asi zacinat na "C:\..."
    - skopiruj ju a umaz na konci "\mail"
    - otvor My Computer a hore do riadku podobnemu ako v opere skopiruj cestu z Mail Directory
    - v otvorenej zlozke uvidis viac podzloziek, skopiruj si na nove PC tu s nazvom "mail"
    - na novom PC napis do adresoveho riadku Opery "opera:about"
    - v polozke Mail directory uvidis cestu, bude asi zacinat na "C:\..."
    - skopiruj ju a umaz na konci "\mail"
    - otvor My Computer a hore do riadku podobnemu ako v opere skopiruj cestu z Mail Directory
    - do otvorenej zlozky prekopiruj zlozku "mail" zo stareho PC
    - na otazku ci chces zlozku prepisat odpovedaj "ANO"
    - restartuj Operu

    Ok, za par dni mozno so Screenmi :D
    Dufam ze preklad anglickych vyrazov zvladnes
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    MEDWYN: Jinak archivace mi hodne vyhovuje. V inboxu jako takovem si nechavam hnit jen veci ke kterym se potrebuju vratit a okamzite pri zapnuti mailu vim, odkud vitr fouka a na co se soustredit. Takovy dobry reminder...
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    Mimochodem, taky vam prijde implementace gmailu v opere naprosto pitoma? Treba thunderbird umi vyborne i koncept archivace a stitku a vubec, ale opera tohle nezvlada.
    Skoda, na drivejsim mailu jsem mel imap v opere moc rad, ten klient je relativne fajn. Ale od prechodu na gmail kvuli androidu jsem ho postupne opustil :/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Bacha u IMAP jde taky nastavit jestli se mají stáhnout všechny zprávy nebo třeba jen za poslední týden.
    E42
    E42 --- ---
    Teda není to v outgoing ale v IMAP.
    1) Nastav si v Opeře funkční IMAP.
    2) Mail and Chat Accounts -> Edit -> IMAP -> Sent folder -> [Gmail]/Odeslaná pošta
    E42
    E42 --- ---
    ELESDY: Odeslaná pošta by se ti přes IMAP stáhnout rozhodně měla. Zkoušelas to? Je to jen otázka správnýho nastavení "Sent folder" v Outgoing mail properties.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ELESDY: ukaz papiere, ze to kralovstvo mas :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    E42: Takhle jsem to kdysi řešil s přechodem ze seznamu, ale vzhledem k tomu, že live.com využívám fakt hodně se mi na google přecházet nechce. Zkoušel jsem gmail i ostatní, ale mnoho technologií googlu mě neuchvátilo... Asi jsem jeden z těch zatvrzelých Mikro$ofťáků :D
    E42
    E42 --- ---
    CERMINEK: Rozloučit se s Hotmailem? Jak jsem to pochopil, Hotmail IMAP prostě neumí.
    Kdybys lpěl na adrese ale ne na poskytovateli, mělo by to snad jít celkem transparentně (pro druhé strany neviditelně) přesměrovat na GMail. Já kdysi naprosto bezbolestně migroval z RazDva.cz (dneska Centrum) na GMail tak, že jsem to ani nikomu zvlášť neoznamoval a prostě na všechny emaily došlý na @razdva.cz (a automaticky popnutý do GMailu) odpovídám z @gmail.com a nová adresa se tím tak nějak sama rozšiřuje. Díky automatickýmu POPu ta schránka @razdva.cz přežívá (tj. poskytovatel ji neruší) léta, i když se do ní přihlašuju tak jednou za půl roku, a přežívat asi prakticky navždy bude.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    E42: V poho. A jak to rozchodit na PC v Opeře asi nemáš shine co?
    E42
    E42 --- ---
    CERMINEK: Pardon, to jsem zase já vypnul mozek :/
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    E42: Jop tohle jsem sice už dřív našel,ale já to nechci na androidu (telefon mám s Win Phone 7.5) ale v Opeře na PC, to nevím jestli tohle půjde aplikovat :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    MVEK: POP3 jede zadara. IMAP ne mno...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Aha, no Hotmail dříve (nevím jak teď) ani zadarmo nepodporoval POP.
    Nebo teď už jde zadarmo?
    E42
    E42 --- ---
    CERMINEK: CERMINEK hlavně neumí používat Google:
    http://www.khimhoe.net/2011/02/13/how-to-setup-hotmail-imap-in-android/
    Hotmail IMAP nepodporuje, nastav si to jako MS Exchange.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    NECROMAN: M2ly by tam být defaultně i ty odeslaný :)


    MVEK:CERMINEK ví jak na IMAP, má na něm moooc e-mailových účtů, ale neví jak s tím hotmail.com (Live od microsoftu), aby to na imap šlo, nepodařilo se mi najít ani adresy serveru imap :/
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Tak v tom případě bys mohl poradit CERMINKovi 21:20:28 4.1.), jak IMAP rozchodit:-).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELESDY: jinak pokud ma clovek schranku namapovanou pres IMAP, tak ani zalohovat nepotrebuje, proste si na novem uctu opet pripoji ten svuj inbox a bude tam mit vse, az na odeslane dopisy teda, nebo mozna i ty tam budou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam