• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: to je prave zasadni rozdil - zdrzovani navic. No snad to bude jeste nejakou dobu fungovat.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: NECROMAN: (a nemas jedno ci to uploadnes najprv a potom si to clovek stiahne zo serveru alebo to budes posielat priamo jemu?)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: preto pisem "prijatelna", nie "dokonala" nahrada
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: IMHO BFUcka si prave zvykla na silenost jmenem FTP, ktera uz by mela byt sto let pod drnem, kdyby nebyla ciste ze setrvacnosti tak popularni. Co znam SSH (a tedy SFTP) nesel bych zpatky ani za zlaty prase.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: a dropbox umi nasdilet jednim kliknutim slozku u me na disku, aniz bych ji nekam uploadoval?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: ano, file sharing bol celkom rozumny, ale to je asi to jedine na co sa unite dalo pouzit. a ako pomerne prijatelna nahrada moze imho posluzit dropbox
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    netusim :) /pouzivam FTP :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no pravda ja chlubitko nepouzivam no... ale tak ty chlubitka maji nejake svoje sdileci interfaces ne?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: tipujem ale, ze viac ludi pouziva browser (aj ked nie zrovna operu) ako instant messenger.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    no ja osobne nemam moc rad aplikace all in one... to rovnou bych to mohl cekat v mirande, kde teda potazmo nejake sdileni potrebuji vice nez v prohlizeci...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: aj ked je to trosku skoda... bo napad to vylozene zly nebol.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    nevim co pouzivaji BFUcka le proste pro me je FTP denni chleb tak mi to ani neprislo... ale asi ty BFUcka pouzivaji spise dropboxy atp...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: tak treba file sharing v Unite jsem pouzival bezne - jak jinak jednim kliknuti nasdilet slozku, ktera bude dostupna na webove adrese? FTP server je hromada nastavovani, overovani portu, prav uzivatelu, atd..
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NECROMAN: spravne, widgety a unite bol krok vedla
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Opera konci s podporou Widgetu a Unite od verze 12 :(
    Opera Developer News - A bright future for Opera extensions; end of the road for Unite apps and Widgets
    http://my.opera.com/ODIN/blog/2012/04/24/end-unite-apps-and-widgets
    MVEK
    MVEK --- ---
    A já zjistil, že opravdu limitovat Operu v diskové cachi je stále k ničemu. Nevlezl jsem do té složky, co jsou cache a ikony apod. A téměř vše jsem vymazal, bylo toho od prosince asi 3-4 GB!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Opera 11.62 na win7 ma skvelou implementaci gestur - udelam dolu-doprava - close. Opera mi v napovede (kdyz pridrzim pravy tlacitko) ukaze dolu-doprava "Close". Pustim tlacitko, a provede se Forward :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novy build Opery 12 ma podporu pro vstup z webkamery - celkem 400 bodu v HTML5 testu :)
    Opera Desktop Team - Camera support
    http://my.opera.com/desktopteam/blog/2012/04/17/camera-getusermedia-support
    MVEK
    MVEK --- ---
    Neví někdo, proč často dám CTRL+F, napíšu text a ono mi ho to nenajde, přitom je ve stránce xkrát? Zkouším i escape a kliknout do stránky a znovu a nic.

    Jedině tečka pak funguje. A po té mi to třeba už funguje i na CTRL+F
    OTZ
    OTZ --- ---
    MVEK: bylo zakázaný jejich zobrazování no..:)
    MVEK
    MVEK --- ---
    OTZ: Kromě klasiky jako zazálohovat si kompletní profil, a pak zkusit čistý (vymazat ten současný), mě napadá taky něco jako přepnutí stylů apod. Zkuste vyhrabat volbu Author/User mode a přepnout, zda se neobjeví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam