• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ADAM: Tak jsem se k tomu dosal... Mno není to moc user-friendy...

    Teď budu asi OT, když do Opery takový plugin neexistuje, tak kdyžtak pardon :D

    Bodlo by mi něco debilního a klikacího ;) Co jednou za půl roku otevřu dám tomu své csv, napíšu mail, určím kde se v mailu objeví jaký sloupec z toho csv a pošlu to... Hlavně se mi to nechce platit, protože to určitě někde existuje freeware, jako blat.exe, ale po celém dní googlování jiných applikací pro hromadnou poštu jsem nenašel nic kloudného... nemáte někdo něco v pácu?

    Na sourceforge se mi líbil tenhle http://sourceforge.net/projects/emailnewsletter/?source=directory, ale ten neumí vložit do textu další prvky sloupců z db tabulky...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    ADAM: dííík:-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADAM: ...pokud je na to ovsem pripraven i SMTP server tveho poskytovatele, a nezacne to po padesatem e-mailu tise zahazovat. Vetsina ISP neco takoveho dela - masove maily z pripojeni zakaznika slusne koreluji s malwarem.
    ADAM
    ADAM --- ---
    CERMINEK: zkus si najít info o programu blat.exe (jen pro win).

    ten posílá hromadnou poštu výborně.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: cca tak isto; scroll je trhany, nieco jej tam vadi.
    MVEK
    MVEK --- ---
    NECROMAN: Jako nepatrně při rolování jo, ale na druhou stranu se mi takhle lehce zasekává poslední dobou obecně počítač.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Tak mě napadá - existuje nějaká možnost jak v Opera Mail řešit hromadnou poštu? především odesílání více téměř stejných e-mailů?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, take se vam zasekava Opera na tomto webu?
    Vrácení Windows: prohrál jsem bitvu, válka pokračuje... - Root.cz
    http://www.root.cz/clanky/vraceni-windows-prohral-jsem-bitvu-valka-pokracuje/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: sry, mam zapnute 9.2 comp shortcuts + single-key.
    MVEK
    MVEK --- ---
    HADIAK: CTRL+H? Mluvíme o Win? Protože to mi bere Opera jako zkratku pro History panel.

    Nicméně to mi připomíná, že mi občas blbne CTRL+ENTER pro zadání hesla, místo toho se mi Opera schová či maximalizuje. Musím tedy kliknout do stránky, a pak teprve zkratku opakovat, ale to by mohl být i nějaký nový bug s aktualizací Win.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MVEK: par krat mi gui zlblo, pomohlo ctrl + h (skrytie do systray) alebo teda restart. (mozno aj zmena stylu na chvilku).
    MVEK
    MVEK --- ---
    A jsem jediný, komu (i po restartu Win a Opery už několikrát) ve Win 7 s Aerem občas po změně velikosti okna/maximalizaci apod. blbne vykreslení tlačítek v pravém horním rohu okna? Tedy křížek, minimalizace, maximalizace?
    Mně se prostě po najetí změní (posunou a změní se velikost). Ale nestává se to vždy. A dokonce v tuto chvíli se mi to děje jen u jednoho ze dvou otevřených oken Opery.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Ale i po několika restartech Opery (tedy spíš pádech:-), padla mi asi dvakrát při přesouvání tabů v liště) mi občas blbne, že zůstane ve stránce vykreslený progress bar, když při něm odroluji kolečkem a posouvá se i se stránkou. Mám pocit, že něco takového se mi někdy dělo u verze 8:-).
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    tak ani systémový nastavení na češtinu nepomohlo, vyresetování veškerejch fontů taky ne. skusim ještě jiný verze opery
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PROCKOOP: Windows 8 RP x64 - v cajku
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    hm na windowsech to jede v pohodě, na osx ještě kouknu na systémový nastavení jazyka a fonty, pak dám vědět
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PROCKOOP: Ne.
    Ani Opera/9.80 (X11; Linux x86_64; U; en) Presto/2.10.289 Version/12.00 , ani Opera/9.80 (X11; Linux x86_64; U; Edition Next; en) Presto/2.11.310 Version/12.50 ; nemáš nějaký rozhozený fonty?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PROCKOOP: Opera v12.00, Archlinux, x686, jede dobře
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    možná sem přehlédl, ale taky vám nová opera odmítá správně zobrazovat český znaky v nadpisech? např. http://www.csfd.cz/film/294963-az-vyjde-mesic/

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PISKVOR: No to prave nefunguje - ono se to nabidne pouze primo v radku, ale v tom rozbalovacim menu to samozrejme nevidim, protoze uz jsem to smazal z historie ... takze se toho evidentne nejde zbavit. Fuck you, opera, mel jsem zustat u svoji 10.11 :((((
    PROCKOOP
    PROCKOOP --- ---
    Imho pomaha smazat z historie a cookies.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ADMIX: ano, ano, nekonecne vnucovani preklepu.. z toho se mi vzdy jezi vlasy hruzou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam