• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Jsem uživatel, ne programátor. Moje profesní zaměření je na hony vzdáleno od tohoto, tak proto a je mi to celkem i jedno :D Ale děkuji, za upřesnění, jsem zase o kousek moudřejší :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    nejen ty si neuvedomujes co to je jadro... to je presne to co vubec nema vliv na synchronizaci, prtaci s flashem, padani prostredi, atd...

    To je jen to co zajistuje ze z HTML kodu se stane pekny obrazek. Takze kdybys napsal vytku ze konecne se ti nejaky web prestane rozpadat tak OK ale ostatni narky jsou mimo ;-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: ja mam pocit, ze mne robi skor problem flash. ale je fakt, ze som flash pod chromym netestoval.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Taky se těším na změnu jádra, neboť poslední dobou je Opera ... ... ... jak to říci a nebýt sprostý. Hlavně by konečně mohli dát do kupy synchronizaci záložek.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: pokud budou weby v Opere tak kompatibilni a stabilni, jako jsou ted s Chromem, tak si rozhodne stezovat nebudu :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    debian amd64 - 12.14 spatny, 12.15 jeste horsi. do prdele s nima, rollback na 12.05.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    takze opera bude chroma?

    hm proti googlu nemam dokopy nic, aj ked chrome mi moc sympaticky nebol.
    ale no.. ako uz slepy povedal - uvidime :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Btw. Google dneska oznamil, ze forknul WebKit pro svuj Chrome pod nazvem Blink a bude ho nyni vyvijet nezavisle. Opera na to dodala, ze novy engine bude vychazet take z Blinku.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: :) dakedy som to tiez tak robil.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: To ano, ale já už si x verzí stahuji všechny verze i s alfa/beta/RC na disk do archivu a takto mi to kazí ten archiv.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: dal som check for updates a sama sa stiahla :) (x64)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Ať hledám, kde hledám, kde je x64 verze ?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Potichu vyšla 12.15.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak zazalohovat data a komplet reinstall opery. potom prip. data znova nahadzovat a pozerat ci sa nepokazi.
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    HADIAK: zadna by bejt nemela.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    EPICFAIL: proxy?
    EPICFAIL
    EPICFAIL --- ---
    PISKVOR: turbo vypnute.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HADIAK: wow!!!!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nie je to o opere, ale info zaujimave:

    Firefox zásadně omezí cookies, weby a reklamní firmy se bouří - Živě.cz
    http://www.zive.cz/bleskovky/firefox-zasadne-omezi-cookies-weby-a-reklamni-firmy-se-bouri/sc-4-a-168255/default.aspx
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    EPICFAIL: A Operu Turbo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam