• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: A sakra :D :D Připomněl jsi mi přesně ty typy co nemají k tématu co říci, tak Ti řeknou, že máš tuhle čárku v nákresu kousek nakřivo :D :D Když tak ještě prosím ofiko vyjádření z Mozilly, abych se jí mohl omluvit, že používám zkratku FF místo Hadiakem určenou zkratku FX xD xD
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PISKVOR: uz je koniec. staci si pozriet internety.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEVIN00:
    HADIAK: Chviličku vydržte, donesu si popkorn :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: zle :) Firefox
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: FireFox :)
    MLOK_
    MLOK_ --- ---
    Nedaří se mi spustit v opeře kterýkoliv FB video. V pořádku se načte, ale po kliknutí na play, nebo kamkoliv jinam na plochu přehrávače, se místo spuštění načte další video v pořadí. Zkoušel jsem přeinstalovat flash a pořád se to chová stejně, jiný prohlížeče fungujou normálně. Nevíte někdo čím to? :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: fullframe skripe? myslels asi FX :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MARDUK: Ja zatím přešel na FF, ale skřípe to, skřípe to ...
    MARDUK
    MARDUK --- ---
    opera potrebuje vymenit za iny browser :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SMOKY:
    opera potrebuje obcas cistou instalaci... smaz po odinstalu vsechno co s ni souvisi a znovu nainstaluj a nakonfuj...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SMOKY: na gmail ficim v poho, aj na G+. tam sa obcas zasekne chat, ale staci reload stranky a uz to ide dalej. ale aspon to nepada... (na rozdiel od youtubeflash / KK).
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    mne proste skoro nic s js uz dlouho nefunguje, vsechny stranky jako gmail, gmaps, download serverym heureke, vsehcno jedu v chrome
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: vypni na chvilku JS..


    pred par dnami som prehraval rozpravky na youtube cez FX a poviem vam - zlata opera!
    dole hubu ten flash zletel po 10 minutach prehravania a restartnut FX bola zabavka na dalsie 2~3 minuty. v opere je to zalezitost jedneho kliku...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak dneska mi ten zkurvenej FB shazuje Operu úplně pořád, už mě to fakt nebaví. Tam místo programátorů snad mají bandu negrů nebo šimpanzů nebo co.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Vyšel nový Flash Player, tak mi třeba už nikdy Youtube neshodí Operu... ha ha?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KEVIN00: ono je to aj meno mojho profilu, alebo ako sa to tam nazyva :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Ksichtokniha je hezký :D Já zase používám výraz tlamokniha :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    omg :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OCTOPUSS: kk ksichtoknizka facebook. tab zalozka, js javascript. opera prehliadac. ok? :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Lidi nemluvte v šifrách proboha :O Co je KK?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam