• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    TROFOZOIT: uff. to nás aspoň na pár měsíců zachráním (přesdpokládám, že to updatovat moc nebudou). až tohle udělají s tím webkitem i na desktopu, bude to konec.
    ...je potřeba opeře po deseti nebo kolika letech jsem jí používal udělat pá pá. jaký browser teď? používal jsem hlavně funkci opera link. a hlavně ten email klient. to bude největší oříšek.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Pro všechny, kterým se nelíbí nová Opera pro mobily, rozhodli se po kritice vydat starou jako samostatnou aplikaci.
    Jupí.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser.classic
    OTZ
    OTZ --- ---
    nojo ja to prehlid:) dik
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: preferencie > advanced > browsing: check spelling
    OTZ
    OTZ --- ---
    prosimvas asi sem natvrdlej ale jak se vypina kontrola pravopisu trvale? 12.15
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SMOKY: no to mi je jasne, skusal som na druhom (samsung) a tam to slo. na mojom (htc) to nejde. len ma zaujima ci je mozne (z ich strany) to fixnut, alebo ci je to uz take... "na stalo".
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HADIAK: Imho problem v kombinaci s tvojim telefonem, mne to funguje ok. A rozhodne lepe nez stara verze.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak zda sa, ze funguje :)

    btw, v com je problem, ze ta (celkovo tie) webkit verzia nefunguje normalne?

    pomale cpu v mobile, alebo co? alebo len daky bug v kode opery, ktory mozno fixnu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: velmo pekne dik, testnem!
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Tak by to snad mělo být dostupné přímo na FTPku Opery.
    ftp://ftp.opera.com/pub/opera/android/mobile/1210/
    12.10 by měla být poslední stará verze.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: s radostou tu novu mrdku prepisem. bohuzial mam tento telefon len relativne kratko, neviem ani len cisla verzii, o ktorych sa bavim (rozlisujem len nova a stara :D ). vcera sa aj beta updatovala, ale ta je uz tiez zla. a bohuzial, ine browseri, co som tak narychlo skusal mi tiez z dakych dovodov nevyhovuju. a ten defaultny je sice pouzitelny, ale ... no proste to nie je opera :)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    HADIAK: Ano. Link na starou, leda by sis sehnal APK nějaké staré zálohy od někoho (ta ti teda ale zase tu novou údajně přepíše). Já vím o někom kdo takovou zálohu má, zeptám se ho jestli to můžu linkovat.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TROFOZOIT: takze tato nova, ktora mi nefunguje, je webkitova?
    mame link aj na tu staru?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Všechno tohle jsem věděla předem, a proto jsem neupdatovala a nebudu.
    Pro ty co mají starou Operu Mobile a chtějí i zkoušet tu novou vedle toho je tu tohle řešení.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    mne vyzera dost casto najnovsia opera cca takto: http://had.independent.sk/dir/2013-05-24%2011.17.35.png . potom "zaostri", na niekolko sekund zmrzne a tak dokola stale. pritom stara opera slapala ako z praku... byt odkazany na internet v mobile, tak by som bol asi viac ako nasrany.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ZUZU: Doslo, uz jsem pouzival betu par mesicu. Ted mne napada, ze se mi ten speed dial a bookmarky nacetli z ty predchozi verze, takze ten link nefunguje :( (pisou tam, ze na tom pracujou, ale zatim to funguje jen pres ten web no ).
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    HADIAK: jo to s tim neviditelnym inputem se mi taky děje.

    SMOKY: updatovalo se mi to včera večer, třeba to k tobě ještě "nedošlo"... :)
    ...a jestli jo, tak - opera link ti funguje? (pro mě klíčová funkce vzhledem k tomu že používám operu na dektopu)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Mne to funguje uplne v pohode, speed dial i bookmarky se mi korektne nacetli. Prijde mi to rychlejsi.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ZUZU: u teba to asi aspon funguje. u mna ma niekolko sekundove reakcie, rozmazany obraz, input do ktoreho pisem ani nevidim na displey a podobne featury.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    aktualizace operamobile na androidu z toho udelala uz jen "opera", vypada to uplne jinak (takovy osekany chromium), neumi to skoro nic, napriklad funkce link jen jakjo odkaz na neaky web myopera, stranky to zobrazuje nekorektne, ----proste to dojebali a jeste puzstili na verejnost zrejme nejakou ranou verzi neceho. nepouzitelne....
    ...neexistuje nejaky android browser, ktery by se umel synchronizovat s operou na pc? (krom opera mini, ta uz je preci jenom v nekterych mistech moc "stara" a hlavne k nemoznosti vypnout oeperaturbbo obcas problematicka, protoze tahle funkce posledni dobou na serverech opery taky nefunguje uplne 34h 7 dni v tydnu...) achjo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    ten link funguje vubec divne... co jsem vypozoroval tak sync funguje smerem do ciste opery jakz takz OK. Ale nasledna synchronizace uz spise ne nez jo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam