• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Reálně mě nejvíce irituje nefunkční synchronizace čehokoliv ... nosit na flešce do tří strojů data je opravdu, ale opravdu /sprosté slovo/. To mi vadí víc, než-li pomatený způsob zacházení se záložkami.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Mě dneska reálně chybí jen použitelné pamatovátko hesel. To Opeří (15+) je těžce nepoužitelné :(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Akorát FF je opravdu šnek ... jedu nyní na 17tce a je to o hodně velkém zapření sebe sama. Když pro mě je hodně těžké najít browser, který by mi vyhovoval. Žádná náhrada za "starou Operu" neexistuje a počiny jako Lunascape či Maxthon jsou taky na ránu palicí ...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Hele, ve Firefoxu to tu vypadá docela přijatelně :P
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak jsem stáhnul i v18 (developer), a pořád ani zmínka o nějaký organizaci oblíbených. Oni se fakt posrali. Krom toho způsob, jakým se s tím pracuje, je tak na rozmlácení hlavy o zeď. Pro ostatní to možná není žádná novinka, ale já to vidím prvně v životě, a chce se mi blít. Obrovský ikony s náhledama, který nejsou zmenšit, a vejde se jich na obrazovku odhadem tak 15. Když do volnýho místa kliknu pravou myší, objeví se volba "add speed dial". Dobře matoucí. Když na to kliknu, otevře se nový okno, kde jsou rovnou nějaký předvyplněný píčoviny. Větší bordel už to být nemůže.
    ...a to už vůbec nemluvím o tom, že nahoře na stránce jsou volby Speed dial, Stash a Discover, kde to poslední je opět nějaká neodstranitelná mrdka, kde si můžu nastavit co skvělýho ze světa si chci číst. V nastavení samozřejmě musí zůstat zaškrtnutá aspoň jedna volba.

    Fakt nedík, na tohle seru, a lámu nad Operou hůl.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OCTOPUSS: porad marne hledam duvod, proc pouzivat Operu 15+ - pokud chci rychly browser s minimem nastaveni, tak si nainstaluju Chrome
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    ...ale co mě pobavilo je skoro naprostá absence jakýchkoli nastavení :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Tak jsem zkusmo nainstaloval Operu 17. Vůbec jsem se nezatěžoval testováním neexistujících oblíbených, spíš jsem jen tak zkusmo otevřel pár stránek. Je to RYCHLÝ. Jako fakt rychlý. V12 je oproti tomu docela mrdka.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: jj už jsem na to přišel..to je tak, když se reinstaluje po dvou letech
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Musíš napřed přidat nějakej účet :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj mám otázku k Opera Mail klientu.. Reinstaloval jsem Operu 12.16, už se moc kousala... Sosnul jsem si novou instalačku v. 12.16 a chybí v ní Opera Mail? WTF? To musím používat ten samostatný?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nikam jsem omylem kliknout nemoh, protože že je ten člověk na FB jsem zjistil až potom co mi to tu žádost odeslalo :D A registroval se asi hodinu předtím.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Žádost by to nemělo posílat automaticky v žádném případě. Je možné že jsi na to nějak klikl omylem.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dobře, ale přece na základě toho, že on má mojí adresu v mailu, to MNĚ na facebooku JEMU nepošle žádost o přátele. Pochopil bych, kdyby se mi tam ukázala žádost od něj, ale ne takhle.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Facebook umí prohledávat kontaky v emailových účtech od kterých mu někdo sám zadá heslo.
    Pokud jsi to neudělal ty, udělal to nejspíš tvůj kámoš. A on má kontakty na tebe.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Netuší někdo, jestli Facebook umí prohrabávat kontakty v Opeře? Právě se mi ukázalo "xxx joined Facebook", kde xxx je kámoš z gymplu, jehož adresu mám v Operáckým mailu. Největší WTF zjištění nastalo, když jsem otevřel jeho profil, kde stálo "friend request sent". WTF!!! Nikdy jsem ho na FB nezval, a žádný automatický hledání přátel a podobný věci nepovoloval.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Netuším proč, ale moje Opera (12.16) je v poslední době nesnesitelně pomalá a sekavá. Kéž by už webkitová měla stejné UX, jako 12ka...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: o dva mesiace? neverim!
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    CERMINEK: nah, imho by to mohlo byt pouzitelne uz okolo 25 - 30
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OCTOPUSS: řekl bych, že při verzi 100 se odhodlám k update ze stávájící 12.16
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam