• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    ale v IE11 funguje...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nikde som nevidel undo so skratkou ctrl shift t :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOC256: mela, ale take jsem se uz preucil na Ctrl+Shift+T - funguje to i v Chrome a IE - pohoda
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NECROMAN:
    LUDO:
    stará opera měla Ctrl+Z
    LUDO
    LUDO --- ---
    NECROMAN: tak to je ale pekne zvrhla skratka na taku esencialnu funkciu
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LUDO: zavrene taby se standardne vsude oteviraji pomoci Ctrl+Shift+T, opak Ctrl+T pro novy tab
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    jde se nejak zbavit default search engines v novy opere? myslim tim google, yahoo, bing... nepouzivam ani jeden a akorat zabiraj pismenka.
    LUDO
    LUDO --- ---
    aaaaaaa, Firefox nema CTRL-Z na obnovenie zavreteho tabu
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    POLMO: Dle mých zkušeností tohle souvisí s špatným načtením. Dělá mi to často, skoro pokaždé, když má problém s propustností internetu.
    POLMO
    POLMO --- ---
    HADIAK: viem ze nie, len ma tiez zaujima ako toto moze nastat, v podstate na nemodifikovanej opere v relativne novej instalacii.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    POLMO: hmmmm hm Nyx vie o par znakoch, ktore opera 12.15/12.16 nevedela korektne zobrazovat a daco tam pomenil (=vypol ich) a takto urcite 12.16 nema vyzerat (a u mna ani nevyzera).
    POLMO
    POLMO --- ---
    POLMO
    POLMO --- ---
    SCHIZOGENES: mne to takto nacitava nyx "normalne", vsade same hakybaky, rosypany caj :\ pritom na inom pc to je rozbite inak, na dalsom je to dobre a tak; 12 is dead...
    SCHIZOGENES
    SCHIZOGENES --- ---
    Divné až na půdu:
    12.16 / W7 / 64, asi 3 dny bez řádného vypnutí, pouze sleep mode:
    Mám asi 15 otevřených panelů, v rámci nichž můžu klepnout do adr. řádku jakoukoli adresu bez problémů se načtoucí nebo procházet přes historii atd.
    Jakmile ale přidám panel další, design libovolné page se nenačte v pořádku.
    Dafuq?

    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMAS3333: Paráda, funguje.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    PAPRIKODLAK: uz by to malo fungovat, ten vlastny search pre ITAD. Ak by ti to nahodou nehladalo spravne v non-dealoch, tak mas staru verziu js v cache
    LUDO
    LUDO --- ---
    Firefox Survival Kit pre Operakov (rozsirenia):

    Adblock Edge
    All-in-One Sidebar
    FireGestures
    Quicknote

    + cca 20 min klikacieho configu a je to skoro jak opera
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: ano.. ja som ich tam naimportoval asi viac z nostalgie ako z praktickeho vyuzitia :) ale uz ked tam su, tak nech nebordelizuju no. ale rozmyslam nad cistym instalom, lebo je to skarede + jak si nie je schopna zapamatat nahlady a pri kazdom spusteni sa ich snazi nacitat, coz je pri tom pocte peklo...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    iP = iPhone

    No taky jsem si kdysi v dobe Mozzila browseru (ne Firefox) delal spousty zalozek. Ale pak jsem zjistil ze nez hleedat v zalozkach ktere velice rychle starnou je lepsi VZDY pouzit google :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    (teraz este moznost oznacit viac / vsetky )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam