• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Taky se vám stalo, že jste se takhle podívali na speed dial a řekli si: tenhle layout je docela na hovno..?
    OTZ
    OTZ --- ---
    wtf? nejak sem zaspal, ted sem si naisntaloval 19 a teda pardon, kopie chromu jak vysita. jenze ten uz mam..je to bez list, bez moznosti si nastavit cokoliv si clovek vzpomene, skoro az bezducha rekl bych. a taky bez mailu..brr to fakt jako ne, tam asi nekomu dobre jeblo.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Automatické připojení k synchronizačním serverům asi nelze nastavit. Při každém spuštění se musím znovu připojit ...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KOC256: Dela mi to same co tobe, ale dela to i v Chrome.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdyz si v STABLE 19 otevrete treba tento odkaz http://www.novinky.cz/...icni/amerika/325835-lavina-zasypala-silnici-na-aljasce-a-odrizla-mesto.html a v nem kliknete na obrazek. otevre se vam normalne? MI se otevira ve stejne verzi opery (ale NEXT release) nize, tak ze kouka jenom kousek na viditelny monitor a musim scrolovat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Download the new Opera desktop browser - Opera Software
    http://blogs.opera.com/desktop/2014/01/opera-19-going-stable/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: To mi právě moc nefunguje. Nastavuji i "nepřekládat tento web", ale stále nabídka vyskakuje :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    vim ze kdyz to vybehne tak se tam da nastavit "anglictinu nikdy neprekladat" nebo tak neco...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Aha, děkuji. Nevíš jestli existuje nějaká "ochcávka" na odstranění?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    to je vlastnost stránky ne opery...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Dá se někde v Opeře vypnout zabudovaný translator? Ať hledám jak hledám nemohu nikde najít kde vypnout automatickou nabídku překladu stránky.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    KOC256: Syncujou se mi i vyhledávače. Akorát nefungují. Napíše to tam akorát to "%s", přestože se syntax nezměnil. Netuším, proč to nefunguje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    lišta se mi nesyncla... co vidím tak fakt jen SD
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: První podmínku jsem splnil, druhá mě nenapadla. Mám pár záložek i v liště, až si v práci pustím pc zkusím co synchro vše synchruje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Takze je treba povolit synchronizaci (opera://flags/#sync). Ale zaroven je treba NEPOVOLOVAT synchronizaci proti test serveru (opera://flags/#sync-uses-test-servers). To pak opravdu skonci v nekonecnem cekani.

    A syncuje to teda (co vidim) jen speed dial. A ja spise chtel ty hesla :) :(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEVIN00: Tak čistá instalace Opery 19.0.1326.34 proběhla a cca 3é min synchronizace sděluje "Přihlašuji ..." :D :D
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Tož vyzkouším poslední Next verzi .... import záložek z FF asi ani očekávat nebudu :D
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: mna to najprv vytacalo ale potom som si na to v opere zvykol, ked to pridalo do o10 ci kedy... kazdopadne akurat toto som zistil ze sa da zapnut. sice sa to nezrusi po otoceni kolieskom a treba kliknut znovu, ale v opera:flags to je
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: ten skroll vo vzdialenosti kde si klikol.. to ma napr vytaca :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    TOMAS3333: zajimave body, to by me tez zajimalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam