• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    KOC256: Ok. Tak třeba Tumblr?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAPRIKODLAK:
    Tak FB je prasarna... to bych tu vubec netahal... :)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    KOC256: Hlavní problém je v tom, že s více otevřenými taby je zasekaná. Nejvíc je zasekaná, když někoho stalkuju na FB a sjíždím timeline z vrchu dolů. Po chvíli se při každém kroku kolečka na chvilku zasekne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No nevím kde nová opera získává co se týče RAMky. Mám otevřené tři nenáročné TABy...

    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    THESTOUPA: Jo, je v pohodě. I když si Opera veme hodně, tak mi to nevadí, protože i přes to mám zabranou jenom polovinu RAM. Akorát je taková trochu nestabilní, no. Ale nevím, čím přesně to je. Ale řekl bych že mám dost výkonu na to, aby to nebylo hardwarem.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    PAPRIKODLAK: no, ja si stale na starenku nemuzu stezovat - v RAMce to sice ma 3GB, ale ja tu tech tabu mam asi 100. a jedu na jednom monitoru, takze s videama zadny problem nemam.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    A v poslední době se mi začalo stávat, že se mi video načte, akorát na špatném monitoru. Stránka se načte na sekundárním, video se ale objeví na primárním. Spraví to obnovení stránky.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Stará Opera už je stará. Mám necelých třicet stránek ve dvou oknech, v RAMce to má asi 3GB a už to nějak dumpuje naloadovaná videa.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    Prijde mi jakoby ten vyvoj ustaval. Same drobnosti a zadne tahaky... (z meho pohledu)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: nejake worthwhile zmeny?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Vysla OPERA NEXT 20
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HADIAK: zajimave, je mozne, ze to Microsoft nejdrive nahral jen v H.264, ale Google kazde video na pozadi jeste prevede na WebP pro prohlizece, ktere H.264 nepodporuji. Dneska uz mi to jede.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Neví někdo o nějakém doplňku, který by mi uploadoval obrázek do Picasy?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NECROMAN: ked kliknem tu na nyxe na hd (aj na klasicke play) tak sa prehrava.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Funguje vam toto video v Opere 19? Uz dlouho jsem nenarazil na zadne na YouTube, ktere by nefungovalo
    Bill Gates welcomes Satya Nadella as Microsoft CEO
    https://www.youtube.com/watch?v=M5BhQVuRcTk
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAPRIKODLAK:
    Asi nejsme na stejne komunikacni vlne ale resis neco konkretniho nebo to je jen myslenka dne?

    Ja fakt nechapu zda mas konkretni problem. Pokud jo tak napis ze se ti nelibi to a to v te a v te verzi...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    KOC256: Konflikt mezi uspořádáním speed dialu které používám už dlouho a jsem na něj zvyklý vs změnou uspořádání, která by mohla vést k praktičtějšímu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Taky se vám stalo, že jste se takhle podívali na speed dial a řekli si: tenhle layout je docela na hovno..?
    OTZ
    OTZ --- ---
    wtf? nejak sem zaspal, ted sem si naisntaloval 19 a teda pardon, kopie chromu jak vysita. jenze ten uz mam..je to bez list, bez moznosti si nastavit cokoliv si clovek vzpomene, skoro az bezducha rekl bych. a taky bez mailu..brr to fakt jako ne, tam asi nekomu dobre jeblo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam