• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAPRIKODLAK:
    Asi nejsme na stejne komunikacni vlne ale resis neco konkretniho nebo to je jen myslenka dne?

    Ja fakt nechapu zda mas konkretni problem. Pokud jo tak napis ze se ti nelibi to a to v te a v te verzi...
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    KOC256: Konflikt mezi uspořádáním speed dialu které používám už dlouho a jsem na něj zvyklý vs změnou uspořádání, která by mohla vést k praktičtějšímu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Taky se vám stalo, že jste se takhle podívali na speed dial a řekli si: tenhle layout je docela na hovno..?
    OTZ
    OTZ --- ---
    wtf? nejak sem zaspal, ted sem si naisntaloval 19 a teda pardon, kopie chromu jak vysita. jenze ten uz mam..je to bez list, bez moznosti si nastavit cokoliv si clovek vzpomene, skoro az bezducha rekl bych. a taky bez mailu..brr to fakt jako ne, tam asi nekomu dobre jeblo.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Automatické připojení k synchronizačním serverům asi nelze nastavit. Při každém spuštění se musím znovu připojit ...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KOC256: Dela mi to same co tobe, ale dela to i v Chrome.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Kdyz si v STABLE 19 otevrete treba tento odkaz http://www.novinky.cz/...icni/amerika/325835-lavina-zasypala-silnici-na-aljasce-a-odrizla-mesto.html a v nem kliknete na obrazek. otevre se vam normalne? MI se otevira ve stejne verzi opery (ale NEXT release) nize, tak ze kouka jenom kousek na viditelny monitor a musim scrolovat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Download the new Opera desktop browser - Opera Software
    http://blogs.opera.com/desktop/2014/01/opera-19-going-stable/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: To mi právě moc nefunguje. Nastavuji i "nepřekládat tento web", ale stále nabídka vyskakuje :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    vim ze kdyz to vybehne tak se tam da nastavit "anglictinu nikdy neprekladat" nebo tak neco...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Aha, děkuji. Nevíš jestli existuje nějaká "ochcávka" na odstranění?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    to je vlastnost stránky ne opery...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Dá se někde v Opeře vypnout zabudovaný translator? Ať hledám jak hledám nemohu nikde najít kde vypnout automatickou nabídku překladu stránky.
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    KOC256: Syncujou se mi i vyhledávače. Akorát nefungují. Napíše to tam akorát to "%s", přestože se syntax nezměnil. Netuším, proč to nefunguje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    lišta se mi nesyncla... co vidím tak fakt jen SD
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: První podmínku jsem splnil, druhá mě nenapadla. Mám pár záložek i v liště, až si v práci pustím pc zkusím co synchro vše synchruje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Takze je treba povolit synchronizaci (opera://flags/#sync). Ale zaroven je treba NEPOVOLOVAT synchronizaci proti test serveru (opera://flags/#sync-uses-test-servers). To pak opravdu skonci v nekonecnem cekani.

    A syncuje to teda (co vidim) jen speed dial. A ja spise chtel ty hesla :) :(
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KEVIN00: Tak čistá instalace Opery 19.0.1326.34 proběhla a cca 3é min synchronizace sděluje "Přihlašuji ..." :D :D
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Tož vyzkouším poslední Next verzi .... import záložek z FF asi ani očekávat nebudu :D
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HADIAK: mna to najprv vytacalo ale potom som si na to v opere zvykol, ked to pridalo do o10 ci kedy... kazdopadne akurat toto som zistil ze sa da zapnut. sice sa to nezrusi po otoceni kolieskom a treba kliknut znovu, ale v opera:flags to je
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam