• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    FI_YOU
    FI_YOU --- ---
    Opera 20 final release a jeji hlavni tahaky. Jsem v uzasu...

    Drag and drop Speed Dial entries to the bookmarks bar
    Drag and drop a website to your Speed Dial or bookmarks bar
    We added shortcuts from the main menu to Speed Dial, Stash and Discover
    You can get much smaller thumbnails in speed dial.

    Opera Desktop Team's blog - Opera Software
    http://blogs.opera.com/desktop/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NECROMAN: Nemůže to být omezenými právy v systému?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KEVIN00: zkousel jsem oboje - prvni nic nezmeni a v seznamu defaultnich aplikaci Operu vubec nevidim, divne.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NECROMAN: Spustit jako správce a poté nastavit, případně přímo přes ovládací panely nastavit výchozí akci pro html
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz, nainstaloval jsem operu 20 na firemni pocitac a z nejakeho duvodu mi nefunguje nastavit ji jako default browser - pri kazdem spusteni se me pta, zda nastavit, a i kdyz dam ok, tak se to neprovede.
    mozna bude problem ve Windows 8.1 Enterprise a nejake firemni politice, ale neni to treba bug i v Opere?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK:
    klasický adobe reader na linuxu nefunguje?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj, mám dotaz k Opeře 12.16 na Linuxu... Nastavil jsem si pro pdf soubory otevírání v Okular - nastavení (ctrl+F12) > Pokročilé volby > Stahování, kde jsem přidal application:pdf a pdf, nastavil jsem otevírání v Okular a stahování do složky pro stahování, ale i přes to se mi každé v Opeře otevřené pdf snaží naimprotovat do inkscape... Navíc jsem zjistil, že mi pro pdf chybí zásuvný modul, který bych uvítal, abych si mohl otevřít pdf přímo v Opeře. Zásuvný modul se mi nedaří najít a pdf se neotevírají, jak chci... máte s tím někdo zkušenosti, jak to řešit?
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: Skákat zrovna ne, budu dirigovat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ:
    klikani te nebavi tak chces skakat pred kamerou jak opice? :D :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    cau, uz me ta mys a klavesnice nebavi..nema nekdo tip na program, kterej zprostredkuje ovladani systemu (hlavne prohlizece chrome/opera tzn. extension) gestama pred webkou?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Changelog for 20 - Opera Desktop - Opera Software
    http://blogs.opera.com/desktop/changelog20/#b1387.51

    To stálo za to vydávat nový build :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    opera (19.0.1326.63) mi dnes zacala ignorovat preferencie nastavenia (exceptions) pluginov :/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Mě v podstatě zatím jediné co opravdu chybí je nějaký AdBlock a našeptávač, jinak jsem spokojen :)
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: Tak betaverzi testuji a zatím mi v mnoha ohledech připomíná Chrome, fíčur docela požehnaně a v ledasčem se i opeře dfokáže přiblížit. zatím to vidím, tak že Maxthon bduu používat místo Chrome a uvidíme... Každopádně dva dny používání a zatím mě Maxthon nenasral, jako to Chrome dělává pravidelně :D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    PAPRIKODLAK: mne to slape bez potizi
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    :( YouTube se nedá používat. Při načítání videa to celé zamrzne. Musím mít otevřený chrome a pouštět to v něm.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    TOMAS3333: takze raz uvidim opat celu adresu? (toto ma tiez dost nasiera...)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: som sa rozculil, ale pozeram ze to je v dev 21 (skusal som next 20)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    omfg, nova opera nedokaze ukazat plnu URL bez toho aby som musel kliknut do address fieldu? to si snad robia prdel ne? ze vraj "showing full url is bad for your security" - srsly? LET ME FUCKING DECIDE
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Nevím, co s tím youtube udělali, ale vůbec se to nedá používat ve staré Opeře. Totálně ji to zasekává.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam