• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CERMINEK: Nyní na notebooku provozuji linux a Maxthon je opravdu klon Chrome. Lze použít i doplňky pro Chrome, takže je aspoň vybaven AdBlockem, který ve Win chybí.
    BTW Pro wand.dat byla potřeba appka, což bylo aspoň trochu odrazující pro BFU.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ad balrog - jsem na tom naprosto stejne
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: netusim. ja som mal ikonku klucika.
    OTZ
    OTZ --- ---
    CERMINEK: ach so..jako bych nic nerek:)

    HADIAK: myslis tu hulku? ta sla pryc jako prvni:)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Ahoj, mám Opera/9.80 (Windows NT 6.1; Win64; x64) Presto/2.12.388 Version/12.16 a asi týden mi nefungují skripty na nyxu (klik na ikonky, palečky, změna uživatelského stavu). Zkoušel jsem refresh a vymazat diskovou cache pomocí Nastavení - Pokročilé volby. Pořád mi to ale nefunguje. Měli byste nápad, na co mám ještě sáhnout? Dík!
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    existuje "magic button", ktory hesla ukaze po zadani na stranku...
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OTZ: Jedu na Linixu, pro který Opera Mail ani Opera 20 není, takže jsem hledal alterantivu. Operu Next jsem používal na woknech, mám ji ve virtuálu a u přítelky na ntb... nak či tak, ještě potrvá, než se Opera Next dostane tam, kde byla s jádrem Presto...

    Nešifrování hesel není moc OK, ale ani ve wand.dat nebyla ta hesla nezjistitelná...
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: to snad leda nekde v registru, tipuju
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: no mna to prave neskutocne sere, ze aj ked ju vypnem tak sa sama zas zapne.
    OTZ
    OTZ --- ---
    HADIAK: ee, switch na kontrolu pravopisu sem nenasel..ty vis?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    OTZ: podarilo sa ti vypnut v maili permanentne podciarkovanie "chybnych" slov? :)
    OTZ
    OTZ --- ---
    CERMINEK: ja mam soucasne otevrenou operu 20 a operu mail 1.0 a v jede to dobre. a zrovna treba ten facebook, kterej je samy php a js, dava dobre - oproti 12ce, kterou mi pravidelne shazoval.

    jinak nemily postreh - ve spravci hesel jsou videt vsechny loginy a po kliknuti i hesla, to se mi nezda dvakrat fajn..
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    KEVIN00: Tak mam nejaké review z používání Maxthonu :)
    Silně ve mě evokuje Chrome, ale oproti chrome je víc user friendly, nesere se do všeho a má mnohem více možností nastavení. Jediné co mi chybí, jsou rozšíření pro blokaci reklamy apod. Víceméně maxthon mi Chrome nahradil a používám jej pro těžce javascriptové weby jako facebook, youtube apod. Zbytek stále jedu na Opeře 12.16. srdce nostalgikovo se s ní nechce rozloučit... hlavně kvůli vestavěnému mail klientu...

    Taky jsem se pokusil po osmi letech začít používat Mozzilu... mno šla rychle pryč.
    OTZ
    OTZ --- ---
    tak, opera 12 udelala papa. namisto toho opera 20, opera mail 1.0 a obcas chrome 33

    BTW, jestli jeste nekdo neobjevil, spousta oblibenych pokrocilych nastaveni je ted k nalezeni pod "opera:flags". rikaji tomu ale "experimantalni funkce", lol :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tak mohu potvrdit, Opera 20 se vubec nechyta na Windows 8.1 Enterprise s upravenou spravou uzivatelskych uctu - nejen ze nejde nastavit jako hlavni browser, ale vubec nejde ani odinstalovat. Odinstalator skonci na tom, ze mu nejde ziskat admin prava, i kdyz ho rucne pustim jako admina.
    OTZ
    OTZ --- ---
    dik, tak koukam ze opera jde do riti ve vsech verzich. ale aspon ze v ty africe jede :))
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    OTZ:
    W3Counter: Browser, OS Market Share Trends
    http://www.w3counter.com/trends
    StatCounter Global Stats - Browser, OS, Search Engine including Mobile Market Share
    http://gs.statcounter.com/#desktop-browser-ww-monthly-200807-201401
    OTZ
    OTZ --- ---
    jak zprznili operu, aby se dostali do pitomyho apple storu, to jim nezapomenu. jako by jim nestacil masivni podil opera mini a opera mobile, oni chtej najednou navysovat opera desktop (ktera byla doted spis pro nerdy), tak ji preklonujou podle chrome, kterej ma uz taaaakovejhle naskok. jeste ji zbavej mail klienta, opera link nefunguje a osekaj to o 80% nastaveni, k vzteku. tipuju to na rozhodnuti nejakyho pochcanyho novyho managementu kterymu nejde o sw a uzivatele, ale jenom o prachy..

    je nekde statistika podilu opery na trhu (desktop i mobile) v prubehu casu?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    parada.. keby radsej (ked uz rypu do speed dialu) fungovalo aj CTRL+cislo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam