• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    ma... jde to videt presne v tom obrazku... nebo jak efektivne rotujes mezi taby?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    a ak to zobrazi vsetky taby aj v liste aj v menu, tak potom to menu imho nema vyznam
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: predpokladam, ze ak to neusekava taby teraz, tak to zacne usekavat taby neskor (teda zobrazi ti nejake male mnozstvo tabov ako taby a zbytok bude skryty v liste)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    BTW: co je na TM divneho? dival ses jak to ma fungovat?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    No TAB menu se objevilo ale taby zustavaji... ale zatrim jsem nestudoval jak to ma fungovat
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMAS3333: ja mam prave jen 8, ranni kontrola novinek, jsme unique :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    wtf?
    O27 ma ako novinku "tab menu". pretoze:
    "If you look up at your browser interface right now and see more than 5 tabs open, you can consider yourself unique. Only 5% of users have that many tabs open on average."
    Opera 27 is going beta - Opera Desktop
    http://blogs.opera.com/desktop/2014/12/opera-27-going-beta/

    ehm, momentalne mam otvorenych 82 tabov...

    oni sa v tej opere snad naozaj zblaznili
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Tušíte někdo, jestli se v O12 dají někde změnit default hodnoty nastavení?
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Zjistil jsem, že Opera 12.14 sama nastavuje default hodnoty bezpečnostních protokolů - zapne TLS 1.0, vypne TLS 1.1 a 1.2, takže některé weby pak nefungují. Když to zas přenastavím, vydrží to chvíli a zas tam jsou default hodnoty. Napadá mě jen nastavení operaprefs.ini na read-only, ale to by se zas neukládaly i jiné hodnoty.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    HADIAK: Jedu na linuxu, takže 12.16, jak píše HADIAK...
    SUK
    SUK --- ---
    HADIAK: Ta je ale jen pro widle. Na linuxu je nejnovejsi 12.16, 1860 - http://ftp.opera.com/pub/opera/linux/1216/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    SUK: ano, 12.17; Build 1863
    SUK
    SUK --- ---
    HADIAK: 12.17? Nejnovejsi, co jsem nasel je 12.16 (1860).
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    CERMINEK: preco nie aspon 12.17?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    LUDO: Opera je passé bohužel... zuby nehty se držím staré 12.16, ale doposud jsem nenašel nic tak skvělého... Fifth, Maxthon apod. mě moc neučarovali...
    LUDO
    LUDO --- ---
    SUK: otazka je koho to este zaujima, mam pocit, ze to je uz len umierajuci browser
    SUK
    SUK --- ---
    Vysla Opera 26, ktera funguje i na linuxu. Na Archu je uz v repozitarich. Tak pozor na to, at si to omylem nenainstalujete...
    SUK
    SUK --- ---
    Tyvole, dalsi vec, ktera na ty novy Opere je k zabiti. Furt se to chova chromacky, i kdyz mam nastaveny spravny poradi tabu.
    Konkretne mi jde o tyhle dve veci:
    1. Taby na pozadi (tj koleckem) se otviraj vedle aktualniho pripadne vedle posledniho z na pozadi otevrenyho tabu (otevrenyho z aktualniho).
    2. Pri zavreni tabu se nepreskoci na puvodni, ale bud na nejblizsi napravo nebo nejblizsi nalevo, kdyz zadny napravo neni.

    Nejde tyhle humusy nejak prenastavit?
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    REDFOX: jo souhlas, to je první věc co je na .....
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Pokud je to Chome/IE, tak tam moc věcí nastavit nepůjde, včetně přesunu lišt. Nesnáším, když je tab bar někde nahoře nebo mezi.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    nějaké info o prohlížeči Maxthon? včera jsem to nainstalova, je to chrome/ie ale funkce a hlavně plynulost zatím super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam