• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOMAS3333:
    to nepopírám...
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOC256: ne, nechce sa mi ich zatvarat. o to ale vobec nejde, 380 je extrem ale minimalne 50 mam vzdy. Holt ti nepoviem presne ktory tam je ktory ale taky mam workflow a vyhovuje mi to, tak nevidim dovod preco by mi mal browser hadzat klacky pod nohy, ked sa to ocividne da zvladnut
    KOC256
    KOC256 --- ---
    REDFOX:
    No jelikoz dneska pamet stoji prd tak je to jedno ne? momentalne mam v NTB 12GB a stejne jsem nejvice zaplnil tak 4G :o)

    TOMAS3333:
    Urciote je vsechny potrebujes a ve vsech se vyznas :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    anebo je mnohem pravdepodobneji problem v tom, ze aplikace se sice spusti, ale vsechno jde znatelne pomaleji, protoze pulka toho okny nabizeneho prostoru je mapovana nekam na disk? nedej boze, kdyz se pak aplikace vypne a clovek chce kliknout na jeden z tech tabu
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    REDFOX: a na co presne ti je nevyuzita pamat? nie je pamat presne na to, aby sa pouzivala? :) alebo je problem, ze sa ti nechce pustit ina aplikacia, pretoze nema dostatok pamate, pricom bez pusteneho chrome ide?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ked si predstavim ze mam momentalne vo firefoxe otvorenych 382 tabov...
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Když si představím, že s cca 25 taby ve staré Opeře jsem se stále vešel do nějakým 400MB paměti, zatímco Chrome si vezme několikrát tolik, chce se mi ...
    M0R
    M0R --- ---
    jo, ja si nakej ten blocker do toho stahnul

    takze kdyz mi bude nakej tab hodne zrat CPU a nebudu vedet kterej, tak ukoncenim prislusnyho procesu v task manageru se dotycnej tab zavre?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Spíš ja ta *** Chrome, protože Chrome má každý tab jako vlastní proces.
    (a rovněž nemá Block content funkci, což je důvod proč není ani v Opeře 214 nebo kolik, ovšem měly by tam snad fungovat Chrome addony jako Adblock)
    M0R
    M0R --- ---
    to je uz jak ta pica svchost
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    M0R: nie je to normalne, ale je to tak.
    M0R
    M0R --- ---
    taky nemate v opere 27 takovou tu funkci Block content, kde si proste naklikate na strance, ktery reklamy chcete povypinat...

    a taky se mi v task manageru ukazuje ten proces opery asi trinactkrat. je to tak normalni?
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    HADIAK: Používám stále nějakou 10.x verzi Flashe a žádný problém..
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    som sam komu neskutocne obcas trhaju videa na jutrubke? (uz niekolko verzii flashu / nova opera).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    OTZ: Uz to neni opera link. Synchronizuji se otevrene zalozky a historie. Speed dial treba ne.
    OTZ
    OTZ --- ---
    KOC256: takže opera link zase jede?
    ADAM
    ADAM --- ---
    aha, tak proto mi to nefunguje. tak to je teda blbý.

    nicméně mám 2 nevyužívaný tlačítka na myši, tak to můžu zkusit dát tam.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    ADAM: Ano, je to "Button1". Můžeš si nastavit buď gesta (kliky) myši, nebo klávesovou zkratku, ale kombinaci myši+klávesy pravděpodobně nikoliv.
    ADAM
    ADAM --- ---
    lze ve staré opeře nastavit nějak shortcut pro "copy link address"? 
    zkouším zadat ctrl, shift, button1

    nevíte, zda je levý click "button1?"
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOC256: Gratulujeme k úžasnému vydřenému úspěchu a přejeme mnoho sil pro další rehabilitací po mozkové příhodě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Prohlížeč Opera se znovu naučil synchronizovat uložené stránky – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...pera-se-znovu-naucil-synchronizovat-ulozene-stranky/sc-4-a-177494/default.aspx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam