• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Tak doma na PRODu (40) i v praci na BETA mam 64. Tak nevim proc jsem si myslel ze mam 32. Ale pravdou je ze vcera update PRODu jsem spoustel rucne...

    leda ze by nekde byl spatny popisek...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: https://www.opera.com/blogs/desktop/2016/09/opera-beta-release-candidate/... dole pod článkem jsou odkazy ke stažení. Momentálně u 64bit verze nefunguje autoupdate, tak případnou aktualizaci musíš provést ručně.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    wow tusim fixli miznutie grafov, o ktorom som pisal pred par mesiacmi! (HADIAK)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    asi jsem slepy... kde je 64b verze?

    Jinak samozrejme si nemyslim, ze to je standard :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00: Ani nevim ze 64b je. Nevim ze by mi ni to nabidlo :(. Juknu az vstanu :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Teď jsem přecházel z 32bit verze na 64bit verzi a instalace zabrala cca 2 min ... spíše jsi zrovna trefil nějakou "anomálii" :D
    MVEK
    MVEK --- ---
    KOC256: Asi to jede přes tu proxy "VPN".
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nová OPERA má asi 50GB instalačku. Jinak si nedokážu vysvětlit že to dosahuje takový progress za 15 minut...

    Když za 45 minut stáhnu ze steamu celou GTA5 (snad 60+GB)...

    MVEK
    MVEK --- ---
    Mno, jestli je to to, co na jaře pustili do dev verze, tak bych se tím radši nechlubil, viz http://www.lupa.cz/clanky/opera-predstavila-vpn-ktera-vlastne-neni-vpn-takhle-funguje/

    Možná občas pro nějaké pokusy, nějaké specifické stránky atd. jo. Proč takovou bezpečnou proxy nepoužít. Ale samozřejmě že u služby zadarmo se o chlup víc bojím toho sledovacího zneužití. To samozřjemě hrozí i u VPN, byť pokud za to platím, tak čekám, že aspoň nemají tolik nutkání hledat způsob, jak službu zpeněžit.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a po dalsom restarte je to uz aktivne :]
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    aha ehm trapne, stiahol sa update a v preferenciach je:

    [] Enable VPN (coming soon)

    no lol :/
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    Your desktop browser just gave you free, unlimited VPN access

    Free VPN | Browser with built-in VPN | Download | Opera
    http://www.opera.com/computer/features/free-vpn
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    JCK: Tak si sypu popel na hlavu. Samozřejmě, že to funguje, jen jsem to tlačítko už z principu označil za obnovit. Lidská blbost nezná hranic :) Co se týče UI, tak to se jim moc nepovedlo. S tím se nedá než jen souhlasit. Vše je nyní na více kliků, snad jen nastavení je trochu přehlednější.
    MVEK
    MVEK --- ---
    KEVIN00: Je to fakt asi lame dotaz, ale předpokládám, že jsi zkontroloval, že máš stále tu Operu přihlášenou... Já jen, že mě to čeká zresetovat zase heslo, jak nedávno ho všem resetovali kvůli úniku.
    JCK
    JCK --- ---
    KEVIN00: jo, už jsem si updatoval..
    trochu jsem rozdejchával ten novej ui, teda pořád to nechápu, proč zesložiťovat jednoduché věci a přidávat množství kliků (dotyků) když chci něčeho dosáhnout.
    každopádně ty speedialy tam jsou, v tom rychlým přístupu pod ikonkou "dvě-šipky-dokola" co vypadaj jak kdysi ikona "reload"
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    JCK: Dříve mi to také fungovalo, nevím přesně která verze je předposlední. Poslední beta verze je 37.1.2192.108172.

    New Opera for Android beta update - Opera Mobile
    https://www.opera.com/blogs/mobile/2016/09/new-opera-for-android-beta-update/
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mimochodem ta Opera pro Android otravuje, že si mám stáhnout Operu Mini, i když jsem ji stáhl (a na dovolené na roamingu i trochu využil, teď už zas bude ležet ladem).
    JCK
    JCK --- ---
    KEVIN00: mně to funguje, nevím jestli je úplně poslední, 37.0.2192.105088
    vidím všechny zařízení a jejich speed dialy...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Zdá se mi to nebo v nové Opeře beta pro Android není přístup k ostatním Speed dialům z jiných zařízení.
    MVEK
    MVEK --- ---
    ADAM: Dík:-).
    ADAM
    ADAM --- ---
    MVEK: pokud tě fup netrápí, tak mini nemá žádný význam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam