• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: mam 56.0.3051.31 a modru linku nemam.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Je ještě důvod zůstávat u Opery?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Prohlížeč Vivaldi přichází ve verzi 2.0 se šifrovanou synchronizací – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...i-prichazi-ve-verzi-20-se-sifrovanou-synchronizaci/sc-3-a-195271/default.aspx
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nová opera má na horním okraji 1px modrou linku. To je předpokládám chyba.

    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Teď budu dělat čistou instalaci Win, tak uvidím jak to poběží.

    BTW Nějaké doporučení za VPN náhradu Opery do Vivaldi?
    SUK
    SUK --- ---
    THESTOUPA: Mam to :) Musim jeste nainstalit novou verzi av pluginu pro Vivaldi. Cokoliv, kde je audio ci video pada.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SUK: zajimavy, FB a Twitter mi tu bezi od rana bez problemu.
    SUK
    SUK --- ---
    THESTOUPA: Btw, crashuje mi i Facebook, Twitter (o něco méně) a jídelní lístek restaurace, do které jsem šel na oběd.
    SUK
    SUK --- ---
    THESTOUPA: Mam 2.0.1309.29 (Stable channel) (64-bit) s V8 6.9.427.23 @ 4.18.8-zen1-1-zen
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SUK: ja jedu na snapshot verzi, rano se mi nainstalovalo 2.0.1309.25 (Official Build) (64-bit), a zatim bez problemu. Gmail jsem zkusil ted a nespadnul.
    SUK
    SUK --- ---
    THESTOUPA: Tak jsem to nainstaloval. Tyvole. Gmail - spadne asi po 4 sekundach (ikona mrtvyho ptaka) a tab nasledne ignoruje veskere klavesove zkratky, dokud neprepnu na jiny. Hezke.
    SUK
    SUK --- ---
    THESTOUPA: Aneb dalsi update se zbytecnyma vecma, zatimco bugy otravujici kazdodenni praci nikdo neresi. Koneckoncu, Vivaldi je v rukou byvaleho sefa Opery - pridavat ficury a kaslat na opravy.

    Skoda, ze jde o browser, to si clovek proste po vecerech nenaprogramuje :(
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Kdyz se tu resi Vivaldi, tak zrovna vysel vetsi update...

    Vivaldi 2.0 – Your browser matters | Vivaldi Browser
    https://vivaldi.com/blog/vivaldi-2-0-your-browser-matters/

    Today’s update includes Sync, Resizable Tab Tiling, Floating Web Panels...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Tak to bude něco u tebe. Mi fičí svižně....
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    KEVIN00: Prý se ta služba vypnout nedá. Navíc jsem objevil (známý) bug s refreshem ikon na ploše Win7 při startu Opery. Co mě ale nejvíc vadí je transparentní pozadí title baru v dark mode - má být černé, jinak působí značně rušivě. Vracím se tedy k v49, kde to bylo ok.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    REDFOX: Vypnul jsi Touch v nastavení?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SUK: U Vivaldi je jeden neskutečný problém, to je jeho "lenost". Oproti Opeře čekáš na otevření stránky jak na vlak na nádraží. To mi asi vadí více, než jakýkoliv bug.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Máte někdo ideu, jak vrátit do nové Opery 56 položku "Přidat záložku", která bývala v každé složce lišty záložek?
    Je na to nějaký doplněk?
    Taky mi nejde zbavit se procesu Opera Touch Background..
    Pak se divte, proč jsem zůstal u O49...
    SUK
    SUK --- ---
    MVEK: No jo, s telefonem to je horsi. Tam si prakticky nevyberes. A jeste to funguje idiotsky. Nejvtipnejsi pak je ten Operackej "progress bar", kterej se nacte temer do konce, davajic vedet "uz to skoro mam hotove" ... a pak to napise, ze jsem odpojen od internetu. WTF?

    Kazdopadne, onen krizek je proste workaround, obzvlast pak v pripade, ze na tu adresu pristoupim nekdy znova, zejo ;)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MVEK: Nyx vynucuje refresh, pokud mas zobrazene reklamy (nejsi premium user) jinak mi to funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam