• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Opera - Fast and Sexy browser
    MVEK
    MVEK --- ---
    M0R: Ne, ale teď po kontrole verze se mi 87 updatovala na 88.
    M0R
    M0R --- ---
    zdar, máte někdo problém s updatem opery? mám verzi 85 a když dám check a stáhne se mi 87, tak mám po restartu opery pořád 85 a nová verze se stahuje furt dokola
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mám poslední den, dva zatím na jednom počítači po updatu Opery problémy, že se mi často na pozadí sama ukončí. Možná zlobí jedna z mnoha záložek, ještě to budu pozorovat. A na popředí se mi to zatím nestalo. Ale na pozadí už asi třikrát.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    v piatok z jedneho mnou spominaneho webu napisali:

    Thank you for waiting! I just got an update that this issue with Opera should be fixed now!
    Kindly clear the cache though of your browser before trying again.

    ale bojim sa to testnut, aby neprisiel znova ban na IP :D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: oba su https a neviem o tom, ze by som nieco blokoval.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HADIAK:
    Není jen HTTP?
    Neblokuješ reklamu cookie otravovadla?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    teraz som narazil na web, ktory bohuzial musim pouzivat, kvoli praci, kde sa nejde lognut v opere.
    pri registracii som operu normalne pouzil, prisiel mi invite link, naklikal som heslo, upravil profil, zacal pracovat...
    potom som sa chcel lognut na druhom kompe a bum, zly login. odlogoval som sa na prvom kompe - a uz sa neslo lognut ani tam :)
    skusil som resetnut heslo a po par pokusoch to skoncilo zabanovanim IP adresy :)


    inak je to tento tyzden druhy web, s ktorym mam dake problemy. pri prvom mi zas pise, ze pouzivam blokovanie reklam, pritom vsetko (afaik) mam vypnute.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Žádné cizí doplňky neumějí korektně třídit české znaky s diakritikou, dávají je až na konec abecedy podle UTF-8. To moje rozšíření je pro CZ uživatele bezkonkurenčně nejlepší.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    REDFOX: Nainstaluj si z Chrome Web Store rozšíření SuperSorter. Bez problémů jsem jej instaloval.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    REDFOX: Ehm, "srágora" z důvodu nefunkčnosti 1, slovy jednoho, rozšíření ... inu odvážné tvrzení. O jaké rozšíření se jedná?
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Zatím se mi nejvíc líbí Opera GX.
    REDFOX
    REDFOX --- ---
    Musím říct, že Vivaldi je pěkná srágora. Půl dne jsem si s tím hrál, aby to vypadalo alespoň částečně použitelně a pak jsem zjistil, že tam nefunguje jedno moje rozšíření, které chodí v Opeře i Chrome. Prý nepodpodporaná funkce.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Tak v M$ me vyslyseli a hodne veci co Opera umela (mozna i umi) uz umi nyni i EDGE...

    Zejmena pri vyberu textu automaticky zobrazi kontexytovou nabidku s moznosti kopirovani a skupiny TABu, kde skupinu mohu zavrit... HURA!
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HADIAK: Já už jsem před dělší dobou odešel k Vivaldi. Nechci tvrdit, že je to "bezchybný" prohlížeč, tak to určitě není, ale dle mě přistupují k řešení problémů standardtních uživatelů trochu lépe a přizpůsobitelnost prohlížeče je rozhodně zcela na jiné úrovni.
    ADAM
    ADAM --- ---
    Používám, nic mi nepřekáží...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    X updatov opery za nami a mam pocit, ze nic co povazujem za bugy nefixuju. pouziva niekto vobec este operu? :) fixuju nieco co vam prekaza?
    SUK
    SUK --- ---
    KOC256: Ale notebook okolo stoji dalsich nekolik desitek tisic, abych mohl mit vic, jak 16G ;)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KOC256: v mojom pripade by to znamenalo aj zmenu dosky. a teda aj cpu. :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Na druhou stranu RAMka dneska stojí 8 GB za cca litr :), tak možná je toto lepší cesta než pořád spílat nad nenažraností ;-)
    OTZ
    OTZ --- ---
    takhle, na tel. mi to nevadi, to pouzivam hlavne google go. chybi mi to na PC (Win7), protoze opera neni tak nenazrana jako chrome a ma jinak fajnovy funkce (ale treba int. mail klient by jeste mohli vratit).

    ale proste jde asi o nejakej engine, kterej jim google "nepujci" ani na vlastnim webu..shit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam