• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    CORNELA: asi mas neco s displayem...ze ti to neukazuje zbytek "IČE!"


    :-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    NAILER: neumím posoudit víc než "fotí to a ten foťák má víc nastavení než potřebuji" ... na to bych doporučil mrknout na recenze...
    krajiny to fotí pěkně bílou mi občas kousek přepálil, ale může to být rukama...
    osm přední kamerou v pohodě :-D
    NAILER
    NAILER --- ---
    OVECKA_MJ: co fotky?
    E42
    E42 --- ---
    HORST_FUCHS: Schránka na Androidu se chová stejně, jako třeba ve Windows, nikde se automaticky nearchivuje. Ale určitě na to najdeš nějakou aplikaci.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HORST_FUCHS: nikde, schránka je jen v ram.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OVECKA_MJ: Co s nepochpil na větě Kdysi s tím měli problémy?
    Pořád čekám na to tvoje info, kde to tady pořád propaguju.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    AXTHEB: Jak řikám, sám používám a nemám s tím sebemenší problém.
    + po aktuálním FUP politice O2 to může být i výhoda (sarkazmus)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    FEDAJKIN: dva roky starý post k o dvě generace mladšímu telefonu... bravo
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OVECKA_MJ: Ale tam máš x možností obrany přes čoi, dtest, soudní znalec. tady jsi odkázaný na čínana. Spíš sem tím jen chtěl poukázat na to, že jakýkoli případný problém (ano, i čr servis může být problematický) se řeší na dlouhé lokte a ne v ČR, což nemusí každému vyhovovat. TOMAS3333 se tu jasně po tvém doporučení ptal, jestli má ten One Plus 3 nějaké "ale" , tohle je jedno z nich, který jsi mu neřekl.
    Samozřejmě očekávám, že jestli One Plus myslí EU vážně, tak servisu bude parádní. Vím jen že kdysi s tím měl dost problémy a ty žlutý dispeleje neuznával
    Yellow Screen issue and RMA Charges hit the Press - OnePlus Forums
    https://forums.oneplus.net/threads/yellow-screen-issue-and-rma-charges-hit-the-press.57737/
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    FEDAJKIN: No s vážnou tváří propagovat telefon bez českého LTE je větší frajeřina.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    AXTHEB: Označovat Mi4c co stojí 4k za největší shit z výběru, to chce koule.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    FEDAJKIN: "nemusí ti to po odeslání uznat" ty vole to je taková kravina, že končím tuhle diskuzi... každej servis si může postavit hlavu a neuznat ti opravu z N-předpřipravených důvodu (např voda a vlhkost)...
    tenhle argument je fakt vedle...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    FEDAJKIN: No na prodaným telefonu to řešit nebudou, čili teď doporučuješ s přehledem největší shit z výběru.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E42: tak si to přečti ještě jednou..
    E42
    E42 --- ---
    FEDAJKIN: Psal jsi, že je to problém nafouknutý novináři, což je prostě hloupost.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    E42: To máš období vzdoru ne? Psal jsem, že to je probléma že doufám že ho vyřešej a ty napíšeš ale houby :-)
    E42
    E42 --- ---
    FEDAJKIN: Ale houby. Je to problém, který nejde přecenit. Čistý dealbreaker. Městské LTE je k nepodstatné, máme HSPA, důležité je právě mimo města.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    OVECKA_MJ: Nemám problém doporučovat Xiaomi klidně dvakrát denně, dělaj dobrý telefony (a ta stará Mi2s je imho jeden z nejlepších telefonu co kdy byly), nicméně když jsme u toho, kdy naposledy jsem tu doporučoval Xiaomi?
    U 1+3 se servis neřeší v ČR a nemusí Ti to po odeslání uznat, na to jsem upoznoval.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    (btw, prave prisiel email ze mi poslali oneplus3, som prekvapeny ze tak rychlo, lebo na webe pisali ze do siedmich dni)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam