• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Kdyz si poustim hudbu na Play Music, mam album art pres cely lock screen. Da se to pls nejak vypnout? Asi by slo nainstalovat nejakou 3rd party lock screen app, ale to se mi nechce. Jestli to nekde zas tak moc mi to neva, smirim se s tim, ale radsi bych to vypnul :-)
    CERT
    CERT --- ---
    JIMX: presne tuto mam a nejde mi to
    CERT
    CERT --- ---
    JIMX: to jsem si vsiml, ale je to ten od appgenixu?
    JIMX
    JIMX --- ---
    CERT
    CERT --- ---
    JIMX: a jaky kalendar pouzivas? ja mam Business Calendar 2 od Appgenix a tam nic
    KEJML
    KEJML --- ---
    BUCCI: Dík, ale z toho co jsem dohledal to není ono. Ono aby to fungovalo tak, jak jsem zvyklý a nežralo to baterku, musí na to být připraven i HW a to má bohužel jen pár telefonů
    JIMX
    JIMX --- ---
    CERT: mně se taky standardně nesyncujou, ale když přelistuju kalendářem třeba na leden 2015, tak tam nejprve nic nevidím a po pár sekundách se to donačte ...
    CERT
    CERT --- ---
    JIMX: ano, nastavoval jsem to uz vcera. je to na novem telefonu, takze se mi udalosti starsi jeden rok vubec nesynchronizovali a v telefonu je nevidim.
    JIMX
    JIMX --- ---
    CERT: zkoušel jsi počkat? třeba můj bussiness calendar má v paměti cca 2 letý okno a všechno mimo to dosyncuje po chvíli, co na tom měsíci jsem ...
    CERT
    CERT --- ---
    narazil jsem na klasiku - kalendar v mobilu mi nesynchronizuje s gmail uctem udalosti starsi nez jeden rok. nema nekdo reseni?
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    FRIX211: zkusil bych od MIKROM ;-)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Ahoj, prosim o radu / pomoc. Byt v obalu, po padu mi prdlo sklo (predni displej) u Nexusu 5. Je to víceméně kosmetické, ani to nezasahuje do soft buttonů. Objednal jsem set novy LCD a digitizer, a nechci vymenu zkurvit :) Poradi prosim nekdo servis / jednotlivce, který by vymenu za poplatek umel udělat?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KEJML: tak mi to nedalo...a v nastavení je spořič obrazovky jak to ale funguje nevím... nikdy jsem to nezapínal
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    prosim vas hrabu se v tom ARIVA 4K a mel by jste nekdo doporuceni na download manazer? android 5.1. Dam na ulozto stahovat film a prepnu na TV ... A rad bych nejak snadneji zjistil zda a jak je to stazeno jinak nez znova otevirat chroma a stazene soubory. Jeste by bylo dobre zmenit adresar ulozeni. download presunout na jiny disk. Zkousel jsem jeden download manazer a prd ... absolutne nic - porad se to cpe do dovnloadu na pamet ...
    KEJML
    KEJML --- ---
    BUCCI: Kdo nechce, mohl by vypnout.. já to u svých telefonů zkoušel a nepoznal jsem rozdíl. Ta N9 mi psala (pokud se internímu měřáku dá věřit), že se to podílí na celkový spotřebě 1-2%, což například při výdrži třeba 50 hodin dělá 30-60 minut. Za to by mi to stálo bez váhání. Ale už jsem si hodno dávno všimnul, že v požadavcích na telefon jsem prostě minorita.

    A teda u toho LG V10 jsem myslel, že se to dá nastavit, že to čas v tom pruhu ukazuje pořád, swipování to zase úplně zabíjí... Ale stejně spíš tíhnu k tomu Nexusu.
    ANS
    ANS --- ---
    je pravda, ze kdyz neni polozenej na stole, tak to moc nefunguje :P
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ANS: antistresový řešení :-) s HTC se hází proti zdi...
    ANS
    ANS --- ---
    jak kdyz chci videt na nexusu6 cas, tak proste bouchnu do stolu, taky jde na to zvyknout .)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KEJML: já ti nevim... zklamání... lidi tohle nechtěj, protože to žere baterku... a raději na hodiny kliknu a ať baterka vydrží o 3 hodiny dýl...
    např. u LG to funguje i tak, že swypneš po horní hraně displaye a rozsvítí se ti jen proužek s hodinama... (jde na to zvyknout)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam