• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RESCAPE: přihlásit se viz LEXXA, jít do google nastavení a tam u 2fa říct přesunout na jiné zaříení
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RESCAPE: 2fa na googlu? tam mas bud zachranne kody nebo si nechas poslat sms. nebo pokud jsi s8 nesmazal tak z nej google authenticator
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Jakej je postup když měním telefon a používám 2 factor ověření. Nějaký zásadní postup nebo jen stačí nainstalovat do nového? S8->note8
    Díky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KORKMAZ: Mam 3yo a 1yo. Jeste se mi nestalo, ze by my cucali telefon. Starsi ma Samsung Tab Active, coz je 8" tablet urceny do skladu. Pousti si na nem pohadky.

    Right tools for the job.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TAP: známej ho musel rok denně umejvat od malty a 2x ho přejel Jeepem než taky vypadnul na koberec a skončil. Měl rozšířenou záruku, takže dostal další. Měl ten extra tlustej hnusnej neforemnej.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Ani smůla na závadu, podle mě (a podle reakcí na XDA) to jedou zcela plánovitě.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PISKVOR: mysleno smula na zavadu, servis nepodcenuji, je mi jasny jak to je :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    DRAGON: Nope, dělají to každýmu. "Voděodolný, ale jen proti suchý vodě."
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    BUNDA: dík, už jsem našel že se to dá smazat i u jednotlivých konverzací přesně to co chceš ...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DEEJAYY: když promažeš adresář s fotkama a videama tak prostě v konverzaci zůstanou jen rozmazané náhledy. A kdykoliv je tam zase stačí dokopírovat a bude to fungovat.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    Nemá někdo zkušenost s obnovou konverzací ve whatsappu, ale bez médií? Moje záloha má za ty roky už přes 4 GB dat a asi bych se bez fotek a videí obešel.
    WELES
    WELES --- ---
    KORKMAZ: sony
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    WELES: Myslíš Nubia?
    WELES
    WELES --- ---
    KORKMAZ: Já mám už celkem Z5 a když se mi zdá zamazaná, tak ji myji v umyvadle. Kdyby ti nestačila, můžeš se mrknout ja její pokračovatele. Mají i kompaktní verze.

    Ale rybičky v moři bych s ní nenatáčel, to se kamarádovi moc nevyplatilo.
    TAP
    TAP --- ---
    RATTKIN: cat vypadl kamarádovi v letadle z kapsy kalhot na koberec a skončil :)
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUNDA: Tak asi víš, že je občas složité zabránit nejen cucání všeho možného :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: jistě.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUNDA: Máš dítě? :-)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    KORKMAZ: klasická nyxí odpověď, co dát dítku na slintání něco, co je k tomu přímo určeno? A testováno pro tyto účely (ftaláty atd). :D
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    cat celkem vydrží, ale když se s tim párkrát správně bouchne, těsnění se časem poruší.

    btw, potřebuje kojenec nutně sahat mobil? Já vim že děti chtěji to co maji rodiče v ruce, ale kuchyňský nůž mu taky nedáte...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Díky za tipy, jen jsem zapomněl dodat, že telefon by neměl být zrovna moc veliký, ideálně do 5'.

    MEMNON666: Takže by se mi hodil tip i na ten obrněnej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam