• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    ERGOSUM: tak jsem to nakonec vyřešil přes starou dobrou Llamu. Dal jsem tam podmínku že po připojení na UPC wifi free mi vyskočí v liště notifikace
    B3DA
    B3DA --- ---
    RAINBOF: 2d videa umi docela dost VR prehravacu, treba tenhle..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MAKROUSEK:
    mel jsem na mysli situaci, kdy mam lokalni video nebo "cistej" http stream.

    nepotrebuju prehravat 3d veci ale prave 2d veci ve 3d device.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    RAINBOF: Youtube treba. Nebo jakykoli 3D prehravac.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite zda jaky android prehravac umi rozhodit obraz videa pro cardboard ?
    KYLLER
    KYLLER --- ---
    JEREMIUS: zkus Signal
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    RESCAPE: Dá. Ale vážně chceš nepřetržitě skenovat okolní wifi a vybíjet baterku? Bez toho to totiž nejde. A když máš automatické přihlašování, tak se bude snažit na každou přihlásit.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Používám na mobilu službu UPC wifi Free, dá se nějak nastavit - případně nějaká aplikace, která mě upozorní když se budu vyskytovat v dosahu této wifi sítě ? (zvuk, vibrace atd)

    Díky
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    PSYSBEE: Ne neni to normální. Možná špatnej kabel, bordel v konektoru? Nebo možná nějaká nekompatibilita?
    E42
    E42 --- ---
    E42: Á než jsem to dopsal, tak je vyprodali. Ale vyplatí se to sledovat, můžou se teoreticky znovu objevit.
    E42
    E42 --- ---
    Asi první možnost jak u nás bez čekání koupit Xiaomi Mi 9, a to rovnou 128GB verzi za oficiální cenu 64GB, akorát rozbalenou. Pokud se na něj někdo chystáte (divil bych se, kdyby ne) a spěcháte, je to myslím velmi dobrá nabídka.

    https://www.alza.cz/xiaomi-mi-9-lte-128gb-cerna-levne-d5576422.htm
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATEJCIK: zkusim, mel sem typ notifikace nastaveno na Sound and Popup, tak sem to dal na Silent and Minimized, tak uvidim za 36 minut :)
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: nestačí snížit té notifikaci prioritu? "ticho a minimalizovaná" tam sice pořád bude, ale nedá ikonku na lištu, zabere míň místa a bude na konci seznamu.
    jsem teďka na S8 jak blb hledal, kde to je, protože vím že jsem to kdysi vypnul a teďka na Pie se mi to neukazuje - ale je právě možný, že se to ukazuje, akorát jak je to minimalizovaný tak o tom nevím
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    dotaz - je normalní, že mi telefon při nabíjení Quick Charge 3.0 nabíječkou, každou chvíli zařve, že se znova začal nabíjet?
    (Co sem pochopil z Accu Battery, tak to rychlonabíjení funguje na principu řízených přerušovaných silných impulzů, nicméně je to otravný a po pár minutách kdy telefon na mě co chvíli zařval, že se začal nabíjet, jsem to radši přepojil a nabil klasicky)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DRAGON: na čistým Androidu nic takovýho není, nějakej Samsung výmysl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RATTKIN: samsung
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: to není čistý android? u mě ikonky vypadají trochu jinak. takovou notifikaci jak ty nemám
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Chjo, asi zase něco změnili :-(. Já takhle na osmičce vypnul to otravné upozornění na foreground services.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHNY_G: nejde, nedovoluje to vypnout na systemovy veci notifikace
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    DRAGON: Podržet prst a vypnout danou kategorii/kanál? Nemám Pie, jen předpokládám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam