• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MADCAT: precti si ten clanek, zadne sme to neni.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    NIGHTHUNTER: Tak zrovna u iPhonu bych nečekal, že to za ty prachy bude taky šmé. To je fail jako Brno.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Omg, to je už jak falešné výfuky u aut. :-D Díky za info, tohle jsem nějak nečekal a automaticky předpokládal, že jsou to 2 repráčky
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    JEREMIUS: Ahoj, je to opravdu jen designový prvek, aby to bylo osově souměrné.
    Není to jen u Redmi Note 7, ale spíš u drtivé většiny telefonů, stejně to má i můj Redmi 4X, předchozí Lenovo i třeba iPhony (i iPhone X to tam má jen pro okrasu, nový XS už to kvůli anténě navíc nemá ani symetrické) ;-)
    Mřížka na druhý reproduktor je u iPhone 7 jenom na ozdobu - AppleReportAppleReport
    http://www.applereport.eu/2016/09/19/mrizka-na-druhy-reproduktor-je-u-iphone-7-jenom-na-ozdobu/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    JEREMIUS: To bude jenom dyzajn, měl jsem to stejně na nějakým Umidigi nebo co to bylo zač. Prostě šmečko.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Má někdo Redmi Note 7? Má dole 2 reproduktory, nebo jen 1? :-) Na spodní straně je uprostřed USB port a pak vlevo a vpravo stejné otvory, myslel jsem, že jsou to 2 reproduktory. Ale hraje jen ten pravý, levý ani nepípne. To je tam jen designový prvek?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PSYSBEE: No, jestli to bere zvuk z integrovanýho mikrofonu, tak je to stejně generátor náhodných čísel...
    CADDY
    CADDY --- ---
    JIMX: to jenom, ze jsi byl posledni, tak jsem to dodal :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    CADDY: no mně to nevysvětluj, to spíš tady kolegovi níže :-)
    CADDY
    CADDY --- ---
    JIMX: tak hlavne appka je univerzalni, takze to nejspis ovlivni i HW telefonu...no a pak kdyz to tvurci appky nastavi podle nejakho vzorku, kazdy podle nejakeho jineho, tak to pak na jednom telefonu se stejnymi vstupy muze delat takovy bordel :) Aspon hadam, ze by to tak mohlo byt :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    očividně je každá appka jinak nakalibrovaná ... já v tom nic divnýho nevidím :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    tak nějak z principu tohle nemůže nikdy fungovat, více bych neřešil.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    JIMX: nečekám úplně správný čísla, ale je mi divný, když mi jeden ukazuje 10dB a druhej 30dB .. tak spíš jestli někdo to někdy porovnával s něčím ověřeným ..
    JIMX
    JIMX --- ---
    to přece bez nějaký kalibrace nemůže nikdy dát správný čísla ... maximálně tak nějaký pomerovy měření s tím člověk udělá ...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Doporučí někdo ověřenou appku na měření decibelů? Překvapilo, že mají dost rozdílné výsledky i v řádech desítek decibelů.. (např. jedna ukazuje šum okolo 10dB, jiná v té samé místnosti při té samé hladině hluku klidně i 30dB..) Díky
    CADDY
    CADDY --- ---
    Díky všem, koupil jsem tu G6 a myslím, že těžko něco lepšího za ty prachy sehnat :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Máte někdo P30 pro? Funguje vám nekočná smyčka při posouvání uvodní obrazovky?
    CADDY
    CADDY --- ---
    SAKALICEK: Jojo, ja tu koukal v mistni inzerci na ten Nexus 5X, ale preci jen uz je to starsi, ted mam sanci mit levne peknou LG G6 v zaruce, tak to by byla pecka a vyreseno...dneska odpoledne budu vedet :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    CADDY: Osobně bych doporučoval něco z programu android one.
    ATAN
    ATAN --- ---
    CADDY:
    Huawei Y6 2019 Dual SIM od 3 333 Kč - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-y6-2019-dual-sim/
    NELDE
    NELDE --- ---
    CADDY: Dcera má Samsung J3 a zcela bez problémů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam