• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    BUCCI: Ten odkaz jsi četl?
    "a stejně to nebylo nic závažnýho..."
    Tak tohle bych rozhodně netvrdil. Tobě možná přijde to, že prohlížeč naboří jiný program jako běžná věc, ale já tomu už dávno odvykl.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ERGOSUM: přesun uložiště těhle dat, nic se nikde nemaže... v DEV verzi už maj opraveno, a stejně to nebylo nic závažnýho... HLAVNĚ TO NIC NESMAZALO, jen se to k těm datum nedostane...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    PISKVOR: Já když to četl jsem si říkal "Jó. Tak to dopadne, když někdo "ví" co je pro mě "nejlepší" a nutí mě k tomu, ať chci, nebo nechci." Má to být(teď nedohledám zdroj) důsledek opatření aby se mi v Chrome(které nepoužívám) nezobrazovalo něco, co Google považuje za špatné a hned to všem zapnul.

    Poslední zprávy
    Chrome pro Android má opravenou chybu způsobující mizení dat - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/chrome-pro-android-ma-opravenou-chybu-zpusobujici-mizeni-dat/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Jediná aplikace, která umí číst cue soubory je Gonemad Music Player. JetAudio ani PowerAmp s cue soubory pracovat neumí.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: Aha. Takže spíše "móda všeho-jako-webovky se srazila s upgradem browseru."
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: dik, zkusim, ma to normalne jeste zaruku, takze myslim ze dobrej kauf :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: tak ať se prodá... jestli nespěcháš, dej jí za 10 a slevit můžeš kdykoliv :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: ajo vlastne, mas pravdu, ted koukam na fakturu, je to 64GB :)

    jinak sem patral a prodava se jeste docela hodne nad 10 tisic, viz treba mironet
    Mobilní telefon - SAMSUNG Galaxy S9 64GB zlatá / 5.8" / OC 4 | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...-zlata-58quot-oc-4x28ghz-4x17ghz-4gb-64gb-12mp8mp-lte-android-90+dp358442/

    tak ja ji nahodim do bazaru za 9, myslim ze to je ferova cena.
    diky za radu!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: ony se dělaly 32? neni to náhodou 64?

    jinak funglovka S8 je teď v akci za 8888,- (ale to je výběhovej doprodej) a už bez aktualizací, takže si myslim, že kolem 8 bys dostat mohl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, tusi nekdo prosim, za kolik prodam uplne novou Samsung S9? Lezi mi doma od ty doby, co mi ji vratili z reklamace a nemam pro ni uziti, tak premyslim, ze bych ji strelil. Je to ta 32GB tmava.
    diky za tip
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: What what?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CASTER: Jj, musí běžet SyncThing na všech zařízeních, který jsou do syncu zapojený, tj.minimálně mobil a ten NAS.
    CASTER
    CASTER --- ---
    PISKVOR: a musi neco bezet i na tom NASu, nebo mu staci samba?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Pokud někdo teď přišel o data a nastavení nějakých aplikací, tak za to nejspíš může Chromajzl.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CASTER: SyncThing. Nemá sice cloudovou část jako DropBox, ale jednak neprudí s limity úložiště (potažmo placením), a jednak posílat data neznámo kam není nutně výhoda.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CASTER: Dropbox. Proste si tam zatrhnes sync photos kdyz jsi na wifi a o ostatni se nestaras.
    CASTER
    CASTER --- ---
    RATTKIN: Souhlasim, ja to mam syncovany i na google photos, ale tam to prekomprimujou, takze bych rad i ty originaly. Jinak NAS se zalohuje na placeny iDrive.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: tak to mame uplne stejny, divny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: nemám tušení. Mám Netgear WNDR3700v2, do WAN internet od ISP, do jednoho gigabit LAN mám HTPC/NAS, wifi 802.11n 5Ghz a jede to stabilně kolem 100Mbit/s. Nastavený to mám jako Ty, telefon Redmi Note 5
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: to je u mne bohuzel nerealny, protoze i prestoze mam NAS Synology na gigovy siti, tak z moji S10ky se pres samba plugin v TOTAL CMD kopirujou ty data v radech desitek az stovek kilobitu za vterinu, coz je fakt strasny. Pritom kdyz se prihlasim v commanderu na ftpko, tak to jede 20-40MB/s. S tim pluginem asi bude neco spatnyho nebo to mam blbe nastaveny :/

    ciste nahodou, nenapada te, cim by to mohlo byt? domaci sit je nasledujici:

    UPC router ____-> RJ45 -------> SYNOLOGY NAS
    |_____________-> 5ghz Wifi --> Samsung S10

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam