• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ZUZU: Kupoval jsem ho jak vyšel a cca půl roku zpátky začalo zlobit tlačítko na zapínání. Vůbec první problém který jsem s google mobilem kdy měl od dob samsung nexuse.
    Jinak Pixel 5 má téměř stejnou fyzickou velikost jako Pxl3.
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    KEL: taky sháním, neustále, malý telefony a ne iphone. mám už rok pixel 3 z bazaru (nějaký předváděcí, stal 3.5 a zatím žádný problém baterka ok, asi jsem měl štěstí) a je to úplně nejlepší telefon co jsem kdy měl. všechno funguje, je to dostatečně rychlý, android 12... jako mohl by být menší no. ale furt se to dá zvládnout.
    KEL
    KEL --- ---
    Jeěště se zeotám – Android 7 už je asi tak na pokraji bezpečenosti a moc dlouho budoucnost to nemá co?
    KEL
    KEL --- ---
    BASIK: jo koukal jsem no, to už je cenově na úrovni iPhonu, navíc teda už neptrně větší než bych rád. Obecně nedávám za telefon víc než 5tis., neb to beru jako spotřební, relativně rychlo-obráztkové zboží v horizontu 2 až 3 let. Teď mám xiaomi 5" a jsem s tím tak akorát.
    BASIK
    BASIK --- ---
    KEL: pixel 4a/5a - tech 5.8" je nutny brat tak, ze ma cca 84% pokryti predni strany displejem, navic je hezky lehkej.
    FAT
    FAT --- ---
    KEL: To byla, drahá, volba přítelkyně. Jabko asi za 13k, jen kvůli velikosti.
    KEL
    KEL --- ---
    TOOMIX: jojo, taky už koukám na bazary. Nějak tyto tendence nechápu. Zvažuju tedy dokonce i iPhone.
    KEL
    KEL --- ---
    Koukám že sehnat android pod 6" je nemožné. Pokud nechci Aligátora apod. Velikost 5" až 5,5" asi nic reálného co?
    MAD_
    MAD_ --- ---
    Sesly se mi tu dva Pixely 6 Pro, oba z nemeckych eshopu, jeden velmi spokojene pouzivam, druhy zapeceteny a nerozbaleny poslu dal, kdyby mel nekdo zajem, tak vic info v poste.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    22DAEMON: Není... Už je v továrním nastavení, ale stejně kdyby někdo věděl, třeba se to může někdy příště hodit.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Znáte někdo postup, jak obejít zapomenutý zamykací "pattern"? Android 11, Redmi Note 10S...

    Bohužel ADB se k telefonu nepřipojí. Na gmail se odjinud přihlásit nedá, protože 2FA je na tom zamčeném telefonu.

    "Návody" na googlu jsou jen nefungující clickbaity...

    Je to telefon neteře, tak tam nemá nic zásadního, ale pořád si factory reset nechávám jako poslední řešení...
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Já bohužel žádný Samsung nemám, takže se vám nepodívám, kam to schovali. Pokud to tam vůbec nechali :-). Leda zkusit v nastavení vyhledat "media player" nebo tak něco. Nebo aspoň "media". Pokud to tedy vůbec mají jako systémové nastavení - ve One UI to může být klidně vlastností Quick Panelu. Vůbec netuším, jak to mají organizované.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JOHNY_G: Taky potvrzuji, že ani jeden postup na Samsung S10e není fukční..
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    HOUMLES: vypadá to tak.. Zas tak hrozný to není, abych si psal script :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    EASYDAN: jedno reseni je uplne zakazat, ale pak o to prijdes ikdyz to chces .. nebo ja to resim scriptem auomaticky tak, ze kdyz skoncim prehravani ve spotify tak to tu apku zabije a s ni i u notifikaci :)
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    HOUMLES: souhlasím, se by se to mělo dát nastavit někde v systému, nicméně v s10e to nikde není :(
    zajímavé ale je, že když Spotify notifikace komplet zakážu, tak to tam není.
    každopádně díky vám za tip.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JOHNY_G: prvni cast mas pravdu, ale ta druha bude asi dost zaviset na vyrobci telefonu a na verzi androida... treba v AOSP 11 tyhle moznosti standardne nejsou
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    Nevím, jestli jsem pochopil problém, ale zkusím to. Tyhle notifikace nevytváří jednotlivé přehrávače, ale systémová Media Session, takže ve Spotify to hledáte zbytečně. Můžete na ní podržet prst a přejít do nastavení, popř. jít do systémového nastavení zvuků a vibrací, dále do Media, a tam buď vypnout "Pin media player", resp. zapnout "Hide player when the media session has ended," v závislosti na verzi systému. Pak by to mělo po ukončení přehrávání samo zmizet.
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    TEKKIT: mám to stejně, i když tam tu notifikaci od Spotify mám, v historii notifikaci to píše, že byla naposledy zobrazena před x hodinama, když jsem opravdu hudbu poslouchal :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam