• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: U nas v Pisku si autobusy moc nezajezdis a 10" tablety nepouzivam, pro mé účely je to moc malé 🙈 Jak jsem psal, tím nic proti gustu.

    Můj point byl jen v tom, ze na náhradu myši bych ty páčky na Kishi 2 nedoporucil, neprijde mi to ani dost přesné provedením, ani dost ergonomické velikostí. Xbox Controller je přesností (ale i neskladností) jinde.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: A ty sedis v autobuse s 10" tabletem, ovladacem a mysi, aby jsis zahral hru co nepredelala uplne vsechny menu z touch na ovladac? :P

    Ja bych si zase poridil nejaky lepsi drzak. Neco co muzu uchytit v auto/buse/letadle a hrat.
    Nemusime mit vsichni stejny vkus. Kdybych ho mel, tak ti napisu o ten ovladac :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: Skladná BT myš, používám na tabletu. Funguje to super a je to možná skladnější než ty controllery. Ale nic proti gustu...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: No tam jde o ergonomii. predstav si jrat s timhle a vytahovat stylus ci prsty na obrazovku kazdou minutu. Ze stejneho duvodu trpim na oneplus, protoze je o 8mm sirsi nez samsung a sony. Je fyzicky nepohodlne drzet a ovladat jednou rukou.

    Chapu pozadavek a jedinna odpoved co znam je Steam controller a jine zarizeni s force feedback. Jako trackpointy atd.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MCKIDNEY: To bych rovnou vyloučil z HW důvodů - ty páčky mi nepřišly nějaké úžasné. Je to celé malé, no. Nejspíš není tak easy udělat to zároveň malé a zaroven přesné.

    Navic kdo tohle chce, doporucil bych stylus 😇
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Vyzkousej zda ma emulaci mysi, nekdo se potom tady ptal. Treba by mel zajem.

    Myslim ze S22U AKA Note 22 neni jejich cilovka :)
    DATEL
    DATEL --- ---
    DATEL: tak druhý pokus - právě jsem si přinesl vyměněný telefon, tak snad budu mít větší štěstí :-/ Ale tentokrát do něj zatím přesunu jen to nejdůležitější a co není potřeba zdlouhavě přeregistrovávat.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Razer Kishi 2 mi prave dorazil domu.

    Jeste promyslim, ale asi to poslu dal. Mam tu 4 pouzdra na S22U, dve orig, 2 neorig, vsechny jsou tlustsi kvuli nozicce a ani s jednim se ta S22U do drzaku nevejde, ani se sundanymi nastavcemi. S tenkym pouzdrem (tenkym dole u USB-C portu, tlustsi v miste fotacku nevadi) by to myslim slo. Druha vec je, ze me v praxi desi nasazovani na USB-C port. Ja chapu ze tenhle strach je dost mozna subjektivni, ale tak...

    Je to skoda, jinak to vypada slusne.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    LAUNCHER: Aha, tak to sorry... První Samsung... Netušil jsem, že se při přenosu na nové zařízení převádí i tohle...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ZBYNEK: "Total call time" je suma za celou znamou historii meho volani. Takova suma mi k nicemu neni. Nize pisu objem volani od dne nakupu telefonu doted.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    LAUNCHER: To mi na s10e ukazuje i origo volací appka

    Call - recents - ... - total call time (pro každou sim zvlášť)
    DATEL
    DATEL --- ---
    LAUNCHER: Hm, takze to bude optavdu kus od kusu. By me zajimalo, jestlintonje opravitelna softwarova zalezitost nebo je problem v hardwaru. No, pujdu to nejspis teda zkusit vymenit.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DATEL: LAUNCHER: ~49 hodin, od doby co ho vlastním.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Krásná statistika v tehle app:

    Call Log Analytics, History Manager, Tags & Notes - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qohlo.ca
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    LAUNCHER: V appce minuty nevidím, ale je to na faktuře.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Najdu někde v mobilu nebo v te Tmobile appce, kolik minut mám přivoláno přes klasický hlas? Vidím tu jen 7 minut zahraničí. Hlas po ČR mám neomezený, ale nějaký ukrutny volac myslím nejsem (ten balíček jsem dostal). Většinu teda bude jedna BTS, protoze home office. Ale nějaké výlety jsou a rád volám z auta, šetří to čas.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DATEL: T-mobile v CZ.
    DATEL
    DATEL --- ---
    LAUNCHER: No, to je prave to, nad cim spekuluju. Ale ten Ultra se mi libi. K tem BTS, jestli si to dobre pamatuju, tak je pravda, ze lidi zminovali, ze by to mohl byt problem u jednoho konkretniho operatora, ale nevim no. Ja mam dve SIMky, primarni volaci u virtuala v siti TMobilu, druhou na data od O2. U te datove jsem zatim vypadky v datech nepozoroval, tak treba opravdubzlobi jen ten TMobile. Ty mas co za operatora?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DATEL: Jeste je druhá věc, jestli radsi nezvazit jiný mobil - třeba tam máš BTS, se kterýma se to více nepotkáva a budes mit problémy i s druhým kusem 😕 Pokud máš načteno, že je toho víc i s novými kusy...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Včetně mého. Ale beru na vědomí, že některé nové kusy stále KO. Ach jo 🙄
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam