• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Rád bych se taky nahlásil na náhradníka
    IORETH
    IORETH --- ---
    SIBYLA: Navíc je to tak trochu fráze :)
    CNV
    CNV --- ---
    Když je někdo schopen kvůli čokoládě zapomenout na svou sexuální orientaci, tomu říkám obětavý vztah k dobrotám!
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MACSKA: ZUZKAOU: Ano, zrovna jsem chtěl poznamenat, že to bude vlastně asi docela účel... ale pššt... :-D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    No to je to zvrhávání, co o něm píše CNV ;-))
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    ZUZKAOU: to nejde, já bych ze sebe ten zábal hned snědla ;-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: To musí být ohromně zdravé. ;-))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: Ale tak víš co... já jsem flanďák, u nás to patří tak nějak k věci. ;-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CNV: Moooooooc pěkné!!! ;-)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GOBERS: tyjo ty valis, ja latinu teda dala, ale mam teprv druhy semestr, takhle spontanne to ze sebe nebliju, abych tim oslnovala nyxaky :)))

    GOBERS: tak na akademicky odev musite udelat i nejake akademicke zkousky, ne? :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: ehm, do důsledku vzato jde pak o ....čokládové zábaly.... Ale v tom se blbě chodí po ulici.
    CNV
    CNV --- ---
    Pánové zvolí sametové retro, dámy něco od Donny Karan, sáríholičky přijdou v mléčné se zlatem a pro odvážné doporučuji model zkonzumovatelný na postdegustační party, i když to by se asi trochu zvrhlo v něco jiného...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CNV: AAAANO!! :-) Mimochodem... to je námět. Na degustaci přijďte co nejčokoládověji oblečeni...
    CNV
    CNV --- ---
    Já bych uniformu nevymýšlela - jen bych dala jako podmínku čokoládovou barvu. Takže schůzky čokoládové akademie by se odehrávaly v duchu sensation chocolate. Ráda si seženu čokoládové šaty, boty i kabelku :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Dokonce jsem tu i navrhoval příslušny akademický oděv. :-D Pochopitelně v čokoládových barvách...

    [ GOBERS @ Čokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol. ]
    [ GOBERS @ Čokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol. ]
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SELLIGAN: No... to už se ovšem blížíme té staré ideji, kterou jsem tady kdysi vznesl, abychom založili Českou akademii čokolády... ;-))
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MAIMONIDES: tyjo, to abychom sepsali ta nova přikázání a pravidla :)
    Už máme dvě. Kdo přidá další?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: Requiescat in pace!
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    tak ja to tu uz nemuzu poslouchat, sezrala jsem prave posledni belgickou pralinku, co mi privezli Belgicani na zacatku kvetna a ja si ji setrila na horsi casy. :/ nugatove srdicko, hladke jako pohlazeni... prosim o minutu ticha :)
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    GOBERS: Má jednu výhodu, která plyne z následujícího tvrzení: "Dobré čokolády není nikdy dost."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam