• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERUKEBAnemam rad/a silvestr, vanoce, velikonoce apod.
    pouze pro podobně naladěný lidi!
    (obhájci ať dou jinam!!!)

    [ srazy _ PÁRTY,KALBY, chlastat ... tančit ... povídat ... zpovídat .... seznamovat ]

    Párty na Vánoce ? (Chapeau Rouge - 24.12. od 18:00)

    9 hlasy od 9 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      77WHITE: No jo, jenze pak mají takovy pohled typu "Místo chleba měly být brambory no ale tys spala🤷🏼‍♀️". Zítra jedeme domů díky bohu. A příští rok jedu někam do teplých krajů kde po mně nebude nikdo chtít brambory 😎
      77WHITE
      77WHITE --- ---
      ONITSUKATIGER: Voni se casto ti severani vyhejbaj jakykoliv “konfrontaci”(i kdyz to zni banalne v tomhle pripade, rict si o to co sis uz objednal). Takze reseni je vetsinou to proste udelat:) ale chapu frustraci.
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      Tak co? Jak to u vás vypadá?
      Jsem opět na jihu Švédska u tchyně ale tento rok mě to tu už sere. Byly u mě "objednany" stouchane brambory k tradiční vánoční sunce. Tak se včera i celý den dneska ptám kdy mam začít s procesem vaření a odpověď je pokaždé "potom.. My ti dame vědět". Ok, jdu si na chvilku lehnout, ještě říkám "probudte mě kdyztak až budete chtít brambory". Probudím se a cítím šunku a slyším cinkani příborů. Nejenom, že mě neprobudili ale začali beze mě 🤷🏼‍♀️. Ptám se proč, odpověď "Mama měla už fakt hlad, dali jsme si k tomu jen chleba a ty si spala". Tak ty vole příště se mě neptejte na brambory! Už chci domu sakra.
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      RIMSAK: Pripomnelo...

      RIMSAK
      RIMSAK --- ---
      ONITSUKATIGER: za pětistovku ti zlomím nohu, jestli chceš:)
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      Pomoooc! V praci zase vyhrozuji Secret Santa!!!! Co mam delat? Uz nemam zadne sick days a tudiz neni jak se z toho vyvleknout:-/
      QWWERTY
      QWWERTY --- ---


      IF_
      IF_ --- ---
      Tak v Praze uz to vypuklo

      VYHULENY_UFO
      VYHULENY_UFO --- ---
      ach tyhle problemy mladeze z nyxu. jaky si to wokisci udelaji, takovy to maji.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      na novej rok budou brecet, jakou maj kocovinu, jak je jim zle a budou se chlubit, kolik toho vychlastali. pecka.
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      To je fakt bizar. Nekteri lide na svatky zerou sracky, preziraj se a jeste si z toho delaj prdel sdilenim vselijakejch tehle debilnich vtipu, hahaha. WTF.
      Co je vtipnyho na tom, ze si nekdo dobrovolne nici zdravi? To je spis smutny.

      POZITRON
      POZITRON --- ---
      IF_: mne to ani nechutna. zkousela jsem snad desitky druhu cukrovi a neda se to zrat. vubec nechapu, co na tom lidi maj, zvlast jeste vzhledem k tomu, jakej je to hnus nutricne.
      IF_
      IF_ --- ---
      RAGNAROK: Děkuju, nesnažím se celý rok jíst zdravě zdravě proto, abych se na Vánoce přežrala cukrem a tukem až by mi bylo blbě a pak v lednu brečela, jak jsem tlustá.
      RAGNAROK
      RAGNAROK --- ---
      IF_:
      tak aspon vis kam jit na nastevu jim to sezrat
      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      Jo a dalsi peklicko: Secret Santa.
      Pred par lety jsem nechtela byt za Grinche, tak jsem v praci na to kyvla. Dostala jsem kolegu o kterym jsem vedela jen, ze je Polak. Tak jsem koupila taovou hru s panakama. No a kolegyne se zasmeje a rika ale Maciej nepije alkohol! Do psich prdeli!! Kterej Polak nepije ty vole??
      Tenhle rok jsem za Grinche a rekla jsem, ze na to nemam cas proste. A hlavne sehnat nejaky normalni darek za 50, kdyz maslo stoji 60 je celkem ocistec. Takze massive fucking NO!
      SALAMAN
      SALAMAN --- ---
      Celý město zajebaný debilníma a nevkusnýma světýlkama. Všude nějakej kripl anděl nebo kokot Santa.
      IF_
      IF_ --- ---
      Debaty o tom kolik kdo uz upekl druhu cukrovi. Boze jak ja to nenavidim.
      QWWERTY
      QWWERTY --- ---
      POZITRON: cas zacit letakovou kampan

      ONITSUKATIGER
      ONITSUKATIGER --- ---
      No me osobne teda brutalne zacina srat Black Friday a s tim spojena reklama "Mame ceny nejlepsi" jak tam tancujou ty mobily bo co:-/
      Nastesti opet travime s muzem Vanoce u tchyne na jihu Svedska, ktera to vubec neresi. Sice ano, upece vanocni sunku ale ta je bozi takze proti tomu nic nemam, jinak vsichni jen line sedime na obrim gauci, koukame na TV a jime cokoladu. Bez stromku, bez koled, zadny rizky, zadny lavory plny br.salatu, nadilka etc. A kdyz chci, tak si zalezu do loznice a hraju neco na kompu nebo si ctu, nikdo me nenuti byt u stolu, socializovat se, radovat se apod.

      Jinak, kdo byl ted v OC na Smichove tak si urcite vsiml milionu svetylek. Ja chapu, ze se snazi byt woke a nedavat zadny symboly typu hvezdy, krize, jezisci ve stodole, tak si rekli ze budou svetylka, hooodne svetylek in yo face!!
      ELWERINE
      ELWERINE --- ---
      POZITRON: mas nastavenej hejt spolecne s nastupem vanocniho zbozi v obchodech? :)

      Ja bych si s vanocnim hejtem jeste pockala... aspon na ten advent...
      VERUKEBA
      VERUKEBA --- ---
      Asi meknem :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam