• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCKINEZEschalon - Book One, Two, Three
    jelikoz klub zacinal jinde, juknete se obcas i do [ DAVESADE @ Stare dobre gamesky - MONTH OF DIZZY ] .
    je pravdepodobne, ze tam najdete zajimave odpovedi ...
    rozbalit záhlaví
    GAF
    GAF --- ---
    Teda zkusil jsem to hrát asi do osmý úrovně s normálním přísunem peněz a nakonec jsem neměl ani na šípy O.o natožpak na nějaký vybavení. A přitom jsem naprosto neutrácel a nechával si peníze co to šlo. Už mě to nebaví, jdu si nahrabat k trpaslíkovi nějaký ty desetitisíce GAF
    GAF
    GAF --- ---
    GAF: aha, tak ono to je bugly asi jakkoliv. Prostě neomezenej přísun peněz po 300 dávkách při splnění tohohle questu.
    GAF
    GAF --- ---
    Zabugovaný quest hned zezačátku dává možnost nekonečna peněz po pár stovkách. Kdo neví a má chuť si lajsnout risk přilepšení nebo zkažení hry nechť čte :D

    Potom, co se nabere quest ohledně vyrovnání dluhu trpaslíkem Mooreduxem od barmanky Leisle, běžte do dolů a promluvte si s Mooreduxem, o čem chcete, ale nemluvte o vracení peněz. Odejděte, povražděte všechny škorpiony a vraťte se promluvit si zase s Mooreduxem. Ihned vám řekne, že dohoda je dohoda a dostanete 300 peněz. Teprve nyní s ním promluvte ohledně vracení peněz barmance Leisle. Mooredux vám zadá quest na vyčištění škorpionů. Vylezte z rozhovoru, klikněte znova na Moorexude a na řádku ohledně vracení peněz. Dostanete 300 a quest se z jeho strany neukončí. Od této chvíle je možno opakovat donekonečna.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    OODOOW: tak dohráno, trochu krátké, ale jinak dobré
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    taky už hraju trojku, celkem povedený, jen je tam asi bug, že nemůžu doplnit olej do lucerny
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, jaka byla nakonec dvojka? Svyho casu si lidi stezovali na prazdnost prostredi atd. Nevylepsil to pak nejaky patch?
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    ja uz mam nakoupino a parim! :D
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    upsali ste se k beta testu?
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    LBW: ...you will never know... :))
    LBW
    LBW --- ---
    Ochuzuju se o neco z truhel, ktere na zacatku hry neotevru, kdyz nemam lockpick?
    GAF
    GAF --- ---
    LBW: :)
    LBW
    LBW --- ---
    Book One demo presvedcilo - poctiva barakoprochazecka, sklepoprolezacka, lesochodka a krysozabijecka = zakoupeno pres GOG za 2.99
    ocekavam, ze to dohraju zhruba za rok :)
    GAF
    GAF --- ---
    Eschalon II:

    Jsem zaseknutý v asiže třetím patře - Hammerlorn mine. Je to tam, kde je teleport zpátky na povrch a ta Section 9 brána, kterou se prý dostanu jenom s povolením předáka (Foreman). Jelikož páku, tajné stěny nebo tlačítka nenacházím, začínám mít pocit, že předáka jsem už předtím zabil a mám teď smůlu.

    Ale tak zase když jsem sehnal klíč a vstoupil do Trpasličích dolů, tak na mě začali trpaslíci útočit sami od sebe...

    Pomožte někdo prosim.
    GAF
    GAF --- ---
    Ahoj lidi, můžu v Eschalon II drahokamy normálně prodat nebo se později používají do nějakých receptů, vylepšení zbraní, atp?
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    nedodelano pry.
    jinak dostal ste se nekdo na tu louku s napisem BEER?
    YAMAOTOKO
    YAMAOTOKO --- ---
    neviete niekto, ci sa da cokolvek dosiahnut v tej rozbitej zoo? takisto som v jaskyniah za dedinou s lykantropom (nepamatam nazov) objavil stenu, ktora sa da rozbit sudom prachu, su tam schody, ktore vedu dolu, no ked chcem zostupit, nepusti ma tam, ze my fate is somewhere else alebo co :)
    GAF
    GAF --- ---
    Mno tak snad se pouci do trojky a dodaji nejake architektonicke hadanky, bludiste, doopravdy temne a nebezpecne hvozdy se zriceninami a tak podobne...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    jo, taky mi to prijde oproti jednicce nejake prazdne
    G3REMI
    G3REMI --- ---
    popravde, me to prislo tady dost bezduchy, prilis malo questu, kolikrat uplne "prazdny" lokace, zacatek vypadal slibne, skoncilo to vsak uninstallem
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak dohrano, skore 151k , ten zaver mi prisel trosku ala wizardry 7 .. mno musim priznat ze mi to prislo celkem prazdny a jednicka me vzala mnohem vic
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    LEDOFREDO: IMO ne. limit je 3/kolo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam