• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    zpátky k věci,kašlu na diletanty....

    Měděné nářadí
    http://medenenaradi.albums.cz/
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    takový jako jseš ty bych na té sibiři doživotně ubytoval v pracovním táboře poblíž čínských hranic, seš škodná,když produkuješ takový hovna
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    nejsem proti civilizaci, tvuj soud smrdí primitivismem milošova království, vlastně ty sračky schvaluješ, víš co uteč si tam sám....
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    ZRNKO: argentina, usa, kanada, sibir... obrovsky volny plochy, wild west/south/east, nikdo te v civilizaci nedrzi :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    Lasicku jsem videl, jednou jsem ji vysvobodil v kulne a pak jsem ji jeste jednou videl na zahrade. Ale to behem 4let obdobi.
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    KLATIC: dělaj to správně ,taky bych ty jedy zakázal...a zakázal bych bio a eko ,zakázal bych srat do pitné vody,zakázal bych lesákům vstup do lesa, zakázal bych ropu a uhlí, zakázal bych politiku a demokracii,zakázal bych domovy důchodců a obludária,zakázal bych občanky a rodný čísla,zakázal bych dotace,a nevím co všechno ještě,..... lidem je potřeba dát svobodu ,učit je zodpovědnosti a být na ně přísné, ale žijeme v Milošově království ,takže jeden skok do zdi a zpátky do reality
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    to se nějak cítěj, zřejmě slušné oddíl....
    , a viděl jsi někdy u vás lasičku? hadici se hryzec vysměje,zakládá hnízdo na hranici spodní vody má tam pěkně sifon aby mu nikdo nemohl na mladý,takže než se ta voda v zemi rozleje má domácí vězení,jinak často má víc vchodů a rád jede krtkův tunel,výborně plave, já jsem v létě našel přejetýho křečka,co?..
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    V Indii mají první organický stát, dal sbohem proklínaným pesticidům - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/...indickem-state-sikkim-f4j-/zahranicni.aspx?c=A160126_131421_zahranicni_ert
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    No otevreny, jako ze dira do zeme. Vzdycky jsem tam strcil hadici a byl klid na 2dny.
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    jak otevřený?,hryzec si to vždycky ucpe...

    jaja winepunk kdo nekvasí nežije,na pudě mám přes tricet padesátek a jedu jak se dá...
    momentálně padesátku boruvek,jedu je v 60( tu mám jen jednu), aby se pak do 50 vlezly...no jedu jak se dá....smíchám ovocnou štávu s medem,šup tam kvasinky a melomela jak vyšitá...no jedu jak se dá
    buď seš punkáč nebo si piča...

    penize x život = zisk x etika ......loupežnicá doba
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    ZRNKO: hmm tak si tak rikam ze u me meli vchody otevreny.
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    BASTOCH: pokud budeš mít nazbyt, mohu taky o pár semínek poprosit? Mohu nabídnout něco naoplátku
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    Pražáci, Dobřichovičtí ..
    Letos si něco vypěstuješ i ty! | WINEPUNK
    http://winepunk.cz/2016/01/04/letos-si-neco-vypestujes-i-ty/
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    musíš odkrýt ten vchod jinak se lasička nechytá,on ho hryzec zase pohotově ucpe,ale jednou mu to nevyjde
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    ZRNKO: lasicku mam a hryzce taky. Ikdyz ted jsem vytahl paty od podzima a nastehoval se krtek tak uvidim jak to bude. Me by stacilo kdyz nebudou diry v zahoncich.
    CYBERBARA
    CYBERBARA --- ---
    BASTOCH: já semínka chcuuuu !!!
    vůbec bych se nebála, že bych u nás v údolí případnou nadprodukci nevyužila... máme spooooustu sousedů :))
    ZRNKO
    ZRNKO --- ---
    no tu lasičku nalákal na ty hryzcovi mladý v noře na jejich puch,(hryzec nejradši jede opuštěnou krtinu, nekope ),lasička žije někde poblíž, jsou tu okolo dost lesy hluboký a skalnatý ,lasička mu jde po mladých,když odhrabe vstup ,tak ho lasička ucítí a vše zařídí,jakmile ji jednou přilákáte ,tak je po hryzcích,e?
    liška mi chodí denně až ke dveřím,divočina
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ZRNKO: Tak ještě by to chtělo něco na dřepčíky, kterým moje lichorerisnice vloni moc chutnala. Vubec jsem měl vloni dřepčíkovskou morovou ránu a to na dvou zahradách.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    ZRNKO: jeste jednou prosim s tim hryzcem. Jak to pises tak jsem nepochopil kde vzal chlapik lasicku atd..
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    Ja zkousel acokcu jen jednou a nez zacla kvist tak mi zmrzla. Narostla obri ale nechtela dlouho kvist.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam