• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TVX
    TVX --- ---
    LISTIKUS: Ta kde je zrovna nejmin plno? :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    LISTIKUS: hehe, dobrej napad:)))
    to abych to tam sel po case zase okostovat a lepe to posoudit..:)))
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    to budeme moc zachvilku hlasovat ktera ze 3 saun v saunovém světe je nejlepší =o))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    :)) nj, sulfír mulfír, mas recht, tam se taky pekne zatapelo
    KRISTALKA
    KRISTALKA --- ---
    PERPLEX: nechybi tomu kuri nozka? .)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    PERPLEX: Saunovací srub jsem snad viděla jen na Slovensku v jednom aquaparku, teprve ho roubili.
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    PERPLEX: jo, tak to se pripojuju, sem s nim ,))
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    KVJETINKA: no aspon se to potvrzuje ze vsech stran (ani nebylo narvano), ja poctive filtroval hotel Step, pac infinity je i v Holesovicich a tam to neni az takove stresni, no... ale stejne bych rad objevil nejaky klasicky sauna sroubek u rybnika nekde, nesleduju to tu, tak pokud byl uz objeven a zminen, sem s nim
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    KVJETINKA: aspoň někdo nestranně pochválil, žejo)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Brněnský Infinit se mi líbí, ale je tam pořád hodně narváno, tak chodíme do malé nové sauny kousek od nás, v pravidelný čas s pravidelnými lidmi. Ale skupinka se nám oproti loňsku zdvojnásobila. :-/
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    PERPLEX: ne ze by to nebyl ten infinit o kterem je tu cca 40 prispevku nize ,DD

    ale taky se mi tam moc libi, skoda ze je to casove limitovano..
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    tak jsme vcera ozkouseli "saunovy svet" na strese hotelu Step na Praze 9 (kousek od Balabenky/Palmovky) a zatim asi nejprijemnejsi, kde jsem byl.. 3 druhy saun pokupe, venkovni bazen i terasa, cisto a dobry design, za 190,- hod a pul i s plaveckym bazenem/jacuzzi
    http://www.wellness-hotel-step.cz/wellness/vodni-a-sanouvy-svet

    ...ovsem moji oblibenou ruskou saunu (vlhkou s brezovejma metlickama) jsem zatim v Cechach nenasel..:)
    LITROP
    LITROP --- ---
    Zdravim najde se tu nekdo z vinohrad a okoli ze by jsme zasli do sauny chodim celkem často a pravidelně ale samotnyho me to tam tak nebavi jako kdyz se v tom vedru da s nekym klábosit
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Nekdo dneska od 19h do sauny na smichov?:)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tohle by se mohlo líbit plzeňákům.o) - http://www.saunajizni.cz/
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Nejdete dnes nekdo v praze do sauny?:)
    Uvazuju na dnes navecer o Smichove nebo o tom novem Infinitu...
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    SH_PANDA: v poho, včera jsem zjistil že si stačí utírat pot a hned se zahřeju
    TVX
    TVX --- ---
    SLUCKER: jsem tam byl vcera, i s detma, ktery se castecne zbavily rymy ale byl to s nima opruz... Krom nas tam byly asi jen tri lidi, na tri sauny.
    Nevyhazuju bezne penize kdyz nemusim ale ten Infinit se mi za ty penize libi ma fakt svoji uroven, moc prijemny prostredi, atmosfera, detaily jako svicky, sprcha rozprasujici mlhu, kazda sauna ma svoji vuni eterickyho oleje.., nebo ta ledova trist - deti z toho delay snehulakaka :) Priste si to dame bez nich.
    S tou vetsi to slo ale ta mala se vzdy hned ohrala a musela po 3minutach ven, takze moje zkusenost je tak 5-6 let aby z toho to dite neco melo, nejakou dobu vydrzelo ammeni teplota.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    LISTIKUS: telo sa ti prehreje aj pri nizsej teplote, len to ovela dlhsie trva. mozno by si mohol skusit viac polievat kamna. pripadne sa nesusit pred vstupom do sauny a poriadne si schladit nohy, idealne v bazenku s vodou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam