• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SILFVERSTIERNA
    SILFVERSTIERNA --- ---
    nevim jestli to tady uz zaznelo, ale myslim, ze jedna z nejlepsich saun v Praze je v hotelu Step (http://www.wellness-hotel-step.cz/wellness.php). Celkem fer ceny, 4 sauny, bazenek..no neberte to za dve kila!
    LITROP
    LITROP --- ---
    Sauna dnes vinohrady sokol přidá se někdo
    SITH
    SITH --- ---
    MYSKAZBRISKA: aquapalace a jeho rituály jsou super, jen je potřeba vybrat dobrý čas, aby se odfiltrovali rodinky s dětma

    IF_: co hotel Sport na Balabence?
    LITROP
    LITROP --- ---
    MYSKAZBRISKA: no ja bych zasel kl dnes vecer jinak celkem jedno
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EM303: Souhlas, mám stejnou a i horší zkušenost.
    Hotelový hosti nedodržují saunovacu rituály, ale když tam jsi, když tam nejsou, je to super.
    Ještě bych dodal,že pánská a dámská část sauny, bazenku a všeho je úplně oddělená.
    EM303
    EM303 --- ---
    Sanua v Hotelu Panorama.

    Pro mě zklamání. Sice tam je bazenek s ledovou vodou i sprachy, ale je tam na můj vkus příliš "turistů" a výletníků, kteří nemají sebemenší ponětí jak se saunuje. Pro mě never more.
    Jinak je tam i bazen s nádherným výhledem na celou prahu, ale ten je malý (10x4.5m)...takže taky nic moc...má to podle mě smysle jen pokud by tam vubec nikdo nebyl..což se ale prý stává...
    Je to v nejvyšším ( patře) Hotelu Panormala - Pankrác
    LITROP
    LITROP --- ---
    MYSKAZBRISKA:
    PSYCHOPATICK: a dalsi co dat ten srazek v ty sokolce na vinohradech je to tam prijemne a da se i dobre posedet
    IF_
    IF_ --- ---
    Diky zkusim!
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    MYSKAZBRISKA: zajimavy napad....
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    IF_: jak pise Litrop sokolka www.isauna.cz chodim pravidelne ted maji oteviracku nedele, pondeli, ctvrtek, ktery je nejlepsi chodi nejmin lidi...
    LITROP
    LITROP --- ---
    Co sauna na vinohradech v sokoloovi sice ma taky letni otviracku ale da se domluvit nejakej termin
    IF_
    IF_ --- ---
    Olšanka má teď přes prázdniny jen v úterý a středu, nevíte o nějaké alternativě (podobné sauně)?
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    EM303: zaviracka v 21h? skoda.. jinak dik za info:)
    EM303
    EM303 --- ---
    SLUCKER: já tam byl v neděli od 18:30 do konce a bylo nas tam cca 5 lidí, takže nikdo v zasadě:)
    celkové hodnocení 8 z 10 ( plnej to nemá protože zavíračka ve 21h je v dnešní době mimo realitu a taky proto že tam neni bazenek, což při té velikosti je fakt škoda..)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    EM303:
    Zajímavé, díky, taky jsem si toho před nedávnem všiml, kolik bylo lidí?
    ...a závěrečné hodnocení?
    EM303
    EM303 --- ---
    EM303: Metropole Zličín:)
    EM303
    EM303 --- ---
    Po delší době napišu report na "novou saunu"..aspoň pro mě.

    Jsem zarytej fanoušek Relax Days v Sheratonu:)..ale čas od času se podívám i jinam, abych se utvrdil v tom, že je to tam "nejpohodlnější":))
    Tentokrát jsme vyrazili nakupovat na Zličín a když jsem si všiml reklamy na baraku, že tam je Saunový svět, tak jsem tam hezky rychle zapad. Je to nejspíš uplně nový. Vevnitř to tak aspoň působí. Cena je 280kč na neomezeně a v ceně je velký ručník a prostěradlo. Prostor sauny je prostě uplně novej, luxusní a voňavej. Je to velký. Lehátek je tam zhruba 40? Je tam mikro bárek na zvonek, kam přiběhne recepční.
    Co se týče samotného saunování, tak tam jsou 4 místa, kde se dá být. Je tam bilinná pára s teplotou někde málo na 60 stupni a na kamnech je kotlík s olejem a v něm mraky bylinek. Obrázky všech bylinek tam jsou na zdi. Voní to tam hezky a asi to je zdravý..Problem je, že to neni sauna prostě. PAk je tam normální klasická pára bez bylinek. Sauny jsou tam dvě. Jedna je Bio-sauna (??)...to znamená že to má vevnitř zelené ledkové podsvícení a je tam teplota 55 stupňů...nic pro mě. Pak je tam klasická velká finská sauna. Ta je dobrá je tak 5x větší než sauna v Sheratonu. Klasická teplota.
    Před saunama je ještě Kneippova lázeň na nohy. Střídání vařící a ledové vody na nohy. Bazének tam k velké smůle neni:/ jsou tam sprchy, lavory s ledovou vodou a led. K prvnímu vstupu dostanete poukazku na další vstup pro jednu osobu zdarma
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    NIK0DAS: přesně tak :)
    NIK0DAS
    NIK0DAS --- ---
    PSYCHOPATICK: bazén a velikost lavic je jednoznačně plus. Zbytek je o vkusu každého soudruha:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam