• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    LITROP: zatím zvyklá moc není, takže to asi fakt nebudu hrotit. Ale taky děkuju za názor. Já s tím zatím nemám žádnou zkušenost. Já jsem začala děti prát do sauny teprve letos. Resp. byli jsme v ní jednou. Pak právě děti onemocněli, myslím ale, že ne v návaznosti na saunu.
    LITROP
    LITROP --- ---
    TANAIS: v podstate do sauny chodit "nakraplej" tak nemoc rychlej příjde a rychlej odejde se mnou to delali tak ze pokud jsme meli cas tri ctyri dny volna tak me vzali do sauny a za par dni jsem to vylezel pokud bych tam nesel tak budu marodit tyden dva takle to bylo za tri ctyri dny v poho.Sám svou dceru zacinám do sauny brat ted (2 roky) a zatim bych to takle nohrotil.Jde o to jak je zvykla jak chodite casto atd...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PABLITOS: jasně, děkuju za radu. Asi radši fakt počkám.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PABLITOS: my máme saunu doma, takže bych okolí neohrožovala. Takže jde jen o to, jestli to právě může léčit nebo ne.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Mám dotaz na ty, kteří saunujete děti. Jak to děláte, když je dítě trochu nakřáplý? Dcera (5 let) troch pokašlává už týden. Je bez teplot. Nemá rýmu, nic, jen ráno kašle, je unavená a má takový ty klasický příznaky virovýho onemocnění - afty. Co v takovým případě může vyvolat sauna? Je to prospěšný?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EM303: ha pockat!!! ten muj popis OVECKA_MJ byl na corinthia hotel na vysehrade! furt se mi tyhle dve wellness pletou!
    v panorama to neni tak hrozny jako v corintii, neni oddelena panska a damska cast
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Panorama super mohu jen doporucit...;)
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    EM303: moc díky, jestli se někdy rozhoupu a podaří se dám vědět :)
    EM303
    EM303 --- ---
    KVJETINKA: tady je web page: http://www.panoramahotelprague.com/wellnessandfitness?l=1
    jinak jsem platil vstup 400kč za 2h a byla to sauna + bazén.
    je to v nejvyšším patře toho hotelu, takže výtahem nahoru a tam je hned recepce toho "wellness"
    jestli to vysleduješ dej vědět, to bych tam asi i zašel zase:)
    otevřeno od 6:30 do 22h..
    KVJETINKA
    KVJETINKA --- ---
    EM303: můžu poprosit o nějaký bližší info o sauně (jak se tam dostat - recepce hotelu?, kolik stojí, jaká je otvíračka..) mám to blízko, asi bych to někdy riskla.. pravděpodobně se bude dát vysledovat doba kdy tam ty cizokrajný bastardi nebudou otravovat.. :)
    SILFVERSTIERNA
    SILFVERSTIERNA --- ---
    nevim jestli to tady uz zaznelo, ale myslim, ze jedna z nejlepsich saun v Praze je v hotelu Step (http://www.wellness-hotel-step.cz/wellness.php). Celkem fer ceny, 4 sauny, bazenek..no neberte to za dve kila!
    LITROP
    LITROP --- ---
    Sauna dnes vinohrady sokol přidá se někdo
    SITH
    SITH --- ---
    MYSKAZBRISKA: aquapalace a jeho rituály jsou super, jen je potřeba vybrat dobrý čas, aby se odfiltrovali rodinky s dětma

    IF_: co hotel Sport na Balabence?
    LITROP
    LITROP --- ---
    MYSKAZBRISKA: no ja bych zasel kl dnes vecer jinak celkem jedno
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    EM303: Souhlas, mám stejnou a i horší zkušenost.
    Hotelový hosti nedodržují saunovacu rituály, ale když tam jsi, když tam nejsou, je to super.
    Ještě bych dodal,že pánská a dámská část sauny, bazenku a všeho je úplně oddělená.
    EM303
    EM303 --- ---
    Sanua v Hotelu Panorama.

    Pro mě zklamání. Sice tam je bazenek s ledovou vodou i sprachy, ale je tam na můj vkus příliš "turistů" a výletníků, kteří nemají sebemenší ponětí jak se saunuje. Pro mě never more.
    Jinak je tam i bazen s nádherným výhledem na celou prahu, ale ten je malý (10x4.5m)...takže taky nic moc...má to podle mě smysle jen pokud by tam vubec nikdo nebyl..což se ale prý stává...
    Je to v nejvyšším ( patře) Hotelu Panormala - Pankrác
    LITROP
    LITROP --- ---
    MYSKAZBRISKA:
    PSYCHOPATICK: a dalsi co dat ten srazek v ty sokolce na vinohradech je to tam prijemne a da se i dobre posedet
    IF_
    IF_ --- ---
    Diky zkusim!
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    MYSKAZBRISKA: zajimavy napad....
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    IF_: jak pise Litrop sokolka www.isauna.cz chodim pravidelne ted maji oteviracku nedele, pondeli, ctvrtek, ktery je nejlepsi chodi nejmin lidi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam