• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    QUIP
    QUIP --- ---
    LODBROG: Se zvedanim teploty souhlas, ale o velikanske uleve dost pochybuju. Kdykoliv vychazim ze sauny, nikdy nemam pocit ulevy, ale prave naopak, takze dost pochybuju, ze si tou praci s termoregulaci telo nejak vyrazne ulevi.

    Jo a paradoxne - na rymu je nejlepsi uleva dychat studeny vzduch, ktery snizuje otok sliznic (a ne horky).

    Ale nejsem doktor, jsou to jen moje domnenky, klidne muze byt, ze si to cele predstavuju spatne. Takze me nikdo neberte vazne :)
    Ja bych tam proste s poradnou rymou nelezl. S nejakym zacinajicim "skrabanim v krku" jo. (tzn. jako posileni imunity pred tim, nez se nemoc rozjede)

    EXCITE: ja v solarku nikdy nebyl, tak nevim, jak to tam vlastne funguje... ale pamatuju si, ze jsme doma pred 25 lety meli neco jako tohle - solux. a pouzivalo se to prave na prohrivani dutin pri velke ryme.
    Jestli to skutecne necemu pomahalo si uz nedokazu vybavit :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PODFUCK: Proč myslíš?
    Prohřeje tě to, asi i nějakej ionizovanej vzduch se tam najde..přijde mi to OK. Jsem už naposled nevěděl,co mám dělat s tou nekončící rýmou a solárko udělalo zázrak :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    EXCITE: Fakt jo? To me prijde ze ti brutalne rozhodi "imunitu" kdyz jsi nachcipanej.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    je to tedy OT,ale já na rýmu doporučuju solárko.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    QUIP: To s běháním není úplně pravda. Podobnost je akorát v tom že se zahřeješ a zapotíš, a tady to končí.
    Naopak to rýmě může velice pomoct: prohřeješ tělo daleko víc aniž by se muselo namáhat zvyšovat teplotu vlastníma silama. To je velikánská úleva.
    Teplo velmi stimuluje imunitu. Daleko snadněji se pak ta rýma umlátí k smrti.
    Problém je (krom teda riziko přenosu na ostatní) v tom, že je sauna krátkodobá a že se pak musí ven do zimy.
    Kdyby se pacient omotal šesti dekama (samozřejmě vynechal bazének), naložil do horkého auta, odjel domů a tam pod těma dekama hezky v klidu zůstal s horkým čajem dalších x hodin, tak není co víc doporučit.

    TARGI: Blbé jsou ty teplotní skoky, které jsou namáhavé pro tělo,
    a které ho posilují když je zdravé.
    Když je nemocné a unavené, je potřeba být v teple dlouhodobě. Ať je prostor aby si tělo s nemocí poradilo.
    GREGI
    GREGI --- ---
    SITH: no mzona nekdy az se budu nudit tak tam sjedu:D
    SITH
    SITH --- ---
    GREGI: nj z prahy tak 30 minut. Ja tam mam rodice, takze si to casto spojim s "jidlo u maminky" ;-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    IF_: tak sem v ni zalezlej kazdej den;D
    GREGI
    GREGI --- ---
    SITH: skoda ze je to tak daleko tam kde se topi drevem sem jeste nebyl:)
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: asi ne ;-) na mape hledat sauna klub 2000 slaný
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Maji web?
    SITH
    SITH --- ---
    takže včera sauna ve Slaném
    topení dřevem, naprostý luxus, studená sprcha, venkovní bazének, odpočívárna venku i uvnitř, k dispozici bar (párky, nealko, pivo, džus, voda), cena 120kč bez omezení času
    otevřeno v pondělí pro pány, v čtvrtek páni+dámy, od cca 18.hod do 22hod. Je to spíše přátelský klub než komerční sauna
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    PODFUCK: do rána;)
    www.swingersklub.eu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SITH: cool, to je celkem po ruce, dobrý vědět :)
    SITH
    SITH --- ---
    NAVARA: jo, para. Sauna je v kinskeho ulici
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SITH: byl jsem tam před mnoha lety, ale mezi šatnama a bazénem tam něco bylo - možná pára?
    SITH
    SITH --- ---
    NAVARA: tam neni sauna
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SITH: tak to ale nebude aquapark?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja bych sel dneska tak od pul devaty do stepu a kurevsky se mi nechce samotnymu...
    SITH
    SITH --- ---
    MODISTE: slaný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam