• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ARCHIMEDES: jj uz to bude pomerne dlouho. ctyri roky cca ? neriakm ze to tam je porad takove, jen ze dojem byl tak desnej, ze to nehodlam zkouset znova
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    KALIBAN: Jak je to dlouho? Humus bych si pamatoval.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SLUCKER: step stoji vicemene stejne jako pro dva ta athena... mozna i vic dokonce.
    jinak ano, step je v haji i v deset vecer, v sobotu v pet. To fakt uz nejde.


    RYBICKA: tahle sauna byl jeden z nejnechutnejsich prostoru kde jsem kdy byl, bazenek byl prusvitnej a ne pruhlednej, sauna byla takova cela navhla a smrdela. Rezervovali jsme si privatni cast a pan mi do telefonu nejak zapomnel rict ze to musim ten den rano potvrdit, takze nam to propadlo a choval se ke me fakt hodne divne. Za me never more pokud na to neuslysim nekoho pet oslavne ody.
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    RYBICKA: Docela hezká sauna s bazénem a barem, ale byl jsem tam před lety a přišlo mi to víc jako místo pro sraz partičky naturistů co se navzájem znají, což má své klady i zápory..:)
    Nepřesvědčilo mne to k tomu se tam vracet, ale bydlet v okolí a nemuset řešit parkování, asi bych tam občas zašel...:)
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    RYBICKA: Ovšem je to tak 3 roky zpátky, co jsem tam byl, to se to ještě jmenovalo "Sauna klub ve Finské", ale popis saun a služeb naznačuje, že asi došlo spíš jen ke změně režimu vstupu (tehdy myslím nebyly jednotlivé vstupy, jen "klubová" permice).
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    RYBICKA: Není to marná věc, když máš dost času a ráda si dáváš dlouhé pauzy mezi cykly. Byl jsem tam dvakrát a dobrý, kamarádka se tam svého času pravidelně chodila učit: Sauna - odpočinek u stolu s něčím na zub a skripty a zas do sauny :)
    RYBICKA
    RYBICKA --- ---
    takže v Infinitu teď bývá plno i pozdě večer, okolo desáté?
    A http://saunabarfinska.cz/ jste někdo zkusil?
    N_I
    N_I --- ---
    mozna jsem OT ale nemate nekdo zkusenost s dobrym a levnym floatingem v Praze?
    IF_
    IF_ --- ---
    SLUCKER: Privat si dopreju jen svatecne, ale pokud tak Chateau st.Havel...to je fakt top imho v Praze.

    Jinak dotaz, nezkousel nekdo wellnes/saunu v bazenu Jedenactka na Hostivari? Ceny vypadaji slusne.
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    no od 3 více by se to začalo vyrovnávat a vyplácet ve srovnání se STEPem
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ale vemte ty výhody - máte tam klid, jsou tam jen lidi které tam chcete, nikdo vám tam nevětrá,...
    LITROP
    LITROP --- ---
    SLUCKER: jj asi tak kdyz koukam na ty ceny
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    NAVARA:
    To jo, ale stejně..:))) já chodím tak na 3 hodky skoro každý týden, to bych se v soukromkách nedoplatil..:))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SLUCKER: taky, proto jsem si to začal rezervovat o půlhodinu déle :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    NAVARA:
    NN, jen mi to zajímalo, díky:)
    Kdysi jsem do soukromek chodil docela často, teď dávám přednost větším prostorům, kde není omezen čas - vždy mne sralo v sauně hlídat hodinky, abych o pár minut nepřetáhl..:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SLUCKER: jo, já ti to řeknu a ubude tam místo! :)

    Athena-Fit s. r. o.
    http://www.athena-fit.cz/FormSauna.aspx
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    NAVARA:
    Máš typ na nějakou zajímavou privátní?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EM303: privátní jsou pořád v klidu dostupný
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Souhlas, do Stepu jsem chodila strašně ráda, ale stát frontu před sprchou, mačkat se v sauně atd..to je fakt nepříjemný. Máte teda nějaký jiný tip, kam zajít, kde je to pěkný, ale ne přecpaný lidma?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Saunuju se asi 15 let a ten narust v poslednich 3-4 letech je fakt hodne znat. Hlavne i na tom, jak se zmenilo chovani saunujicich (k horsimu - hluk a nedodrzovani hygienickych zasad).
    A treba Step, ten uz se vazne da jedine dopoledne, nebo kratce po obede, ale v prime time je to peklo.

    Dalsi moznosti je, vytvorit alespon nejakou mensi skupinku lidi a rezervovat si nejakou saunu pro sebe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam